Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti Mare Kirr Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti Pühapäeval valiti Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna aasta suurimal töökoosolekul, ringkonnakogul ühehäälselt esinaiseks Mare Kirr. Ringkonnakogu ühispilt /Foto: Irina Mägi/ ← Eelmine Saarlased Pärnus Järgmine → Saaremaal oli vormikandmise päev Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti Mare Kirr

Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti Mare Kirr

Ivika laanet, Saarte Hääl, Valjala jsk 17. märtsil 2015

Pühapäeval valiti Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna aasta suurimal töökoosolekul, ringkonnakogul ühehäälselt esinaiseks Mare Kirr.

Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti Mare Kirr
Esinaise salli üleandmine /Foto: Irina Mägi/
Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti Mare Kirr
Uus juhatus /Foto: Irina Mägi/

 

 

 

“Mare kasuks rääkis kindlasti tema kogemus juhtival kohal nii kiirabis kui ka akadeemilise jaoskonna aseesinaisena,” ütles naiskodukaitse Saaremaa ringkonna instuktor Piret Paomees, lisades, et peale selle on Mare naiskodukaitse esmaabiinstruktor ja malevas meditsiini eest vastutaja.

 

Küsimusele, millised on ringkonna ootused uuele esinaisele, vastas Piret Paomees Mare Kirri oma sooviga, et ringkonna ühtsustunne kasvaks ja et teataks rohkem nendest naistest, kellega külg külje kõrval toimetatakse. Samuti oodatakse uuelt esinaiselt lisaks vanade traditsioonide jätkamisele ka uute tekitamist. “Ehk siis ikka vapralt edasi liikumist,” võttis Paomees jutu kokku. Mare Kirr kuulub naiskodukaitsesse 1998. aasta sügisest.

 

Viimased kolm aastat naiskodukaitse Saaremaa ringkonda juhtinud Raili Nõgu ütles, et need aastad on olnud sisutihedad. “Selle töö juures on hästi oluline koostöö,” tähendas Nõgu, lisades, et kõige rõõmustavam esinaise ameti juures oligi see, kui naised tulid ideedega kaasa ja olid toetavad.

 

Samuti tegi Nõgu sõnul heameelt see, et suudeti jätkata aasta ema ja aasta isa valimistega, kuhu aasta-aastalt on esitatud aina rohkem kandidaate. Taas läks edukalt ka sokikampaania, enamik sokke toodi väljastpoolt naiskodukaitse organisatsiooni. “Nii et on olnud väga palju meeldivat,” sõnas Nõgu.

 

Ainus, mida kippus nappima, oli aeg. See oli ka ainus, mis nii suure organisatsiooni juhtimise oma põhitöö (Tornimäe kooli juhtimine – toim) kõrvalt raskemaks muutis.

 

Naiskodukaitse uueks aseesinaiseks valiti Anneli Pitka asemel Eve Tuisk Pihtla jaoskonnast ja uueks juhatuse liikmeks Ülle Sülla asemele Taimi Kiissa Kuressaare jaoskonnast. Juhatuses jätkavad Ellen Kask akadeemilisest jaoskonnast ja Kaile Koppel Pihtla jaoskonnast.

 

Ringkonnakogul osales 26 hääleõiguslikku naiskodukaitsjat ja kaks külalist.

Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti Mare Kirr
Ringkonnakogu ühispilt /Foto: Irina Mägi/
← Eelmine
Saarlased Pärnus

FastLion CMS

Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti

Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti

Esinaise salli üleandmine /Foto: Irina Mägi/ Uus juhatus /Foto: Irina Mägi/ “Mare kasuks rääkis kindlasti tema kogemus juhtival kohal nii kiirabis kui ka akadeemilise jaoskonna aseesinaisena,” ütles naiskodukaitse Saaremaa ringkonna instuktor Piret Paomees, lisades, et peale selle on Mare naiskodukaitse esmaabiinstruktor ja malevas meditsiini eest vastutaja Küsimusele, millised on ringkonna ootused uuele esinaisele, vastas Piret Paomees Mare Kirri oma sooviga, et ringkonna ühtsustunne kasvaks ja et teataks rohkem nendest naistest, kellega külg külje kõrval toimetatakse Pühapäeval valiti Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna aasta suurimal töökoosolekul, ringkonnakogul ühehäälselt esinaiseks Mare Kirr.

Saaremaa ringkonna esinaiseks valiti Mare Kirr

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse