Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa naiskodukaitsjad teevad sõduritele jõulukingituse Saaremaa naiskodukaitsjad teevad sõduritele Naiskodukaitse Saaremaa ringkond koostöös Oma Saarega kuulutab välja heategevusliku sokikudumise kampaania, et kinkida jõuluks sokid vahipataljonis teenivatele saarlastest ajateenijatele. ← Eelmine Dokumentaalfilmi"Soome lahe õed" näidatakse kinos Sõprus Järgmine → Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid tulevad kokku aastalõpukohtumiseks Saaremaa naiskodukaitsjad teevad sõduritele jõulukingituse

Saaremaa naiskodukaitsjad teevad sõduritele jõulukingituse

Evely Aavik

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond koostöös Oma Saarega kuulutab välja heategevusliku sokikudumise kampaania, et kinkida jõuluks sokid vahipataljonis teenivatele saarlastest ajateenijatele.

“Jõulud on ikka aeg, kus tehakse kingitusi, kus näidatakse ehk veidi enam kaaslastest hoolimist. Naiskodukaitse (ja naised üldse) on ajalooliselt olnud just need, kes on oma riigi sõjameeste eest hoolt kandnud,” ütles Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel, tuues näitena Vabadussõja, mil naised koondusid Ühistöö-nimelisse organisatsiooni, et rindel olevaid mehi, isasid ja poegi muuhulgas ka rõivastega varustada.

Juba sügisel peeti plaani kududa jõuluks sõdurpoistele sokid. “Kuna teadsime, et palju saarlasi on aega teenimas vahipataljonis, siis võtsime sihikule just seal teenivad noored mehed. Ent kuna selgus, et selles väeosas teenib praegu 96 saarlast, siis hinnates oma jõude, leidsime, et üksi me nii suurt hulka sokke valmis ei jõua,” avaldas esinaine, kellele teeb heameelt, et sokikudumise kampaaniaga ühines ka Oma Saar.

Oma Saare peatoimetaja Tiina Luks ütles, et toimetus võttis heast mõttest kinni kohe. “Miks mitte teha seekord head just sõdurpoistele,” arvas ta, lisades, et kes siis veel Eesti sõdurite eest peaks hoolitsema kui mitte rahvas.
Palume kõigil, kes soovivad meie oma saare sõdurpoistele jõuluks rõõmu valmistada, tuua sokipaar 16. detsembriks Oma Saare toimetusse. Kindlasti lisage juurde annetaja nimi.FastLion CMS

Saaremaa naiskodukaitsjad teevad sõduritele

Saaremaa naiskodukaitsjad teevad sõduritele

“Jõulud on ikka aeg, kus tehakse kingitusi, kus näidatakse ehk veidi enam kaaslastest hoolimist Naiskodukaitse (ja naised üldse) on ajalooliselt olnud just need, kes on oma riigi sõjameeste eest hoolt kandnud,” ütles Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel, tuues näitena Vabadussõja, mil naised koondusid Ühistöö-nimelisse organisatsiooni, et rindel olevaid mehi, isasid ja poegi muuhulgas ka rõivastega varustada Naiskodukaitse Saaremaa ringkond koostöös Oma Saarega kuulutab välja heategevusliku sokikudumise kampaania, et kinkida jõuluks sokid vahipataljonis teenivatele saarlastest ajateenijatele.

Saaremaa naiskodukaitsjad teevad sõduritele jõulukingituse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse