Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Aire Kurs Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Aire Kurs on südamega naiskodukaitsja, kes on noore Leisi jaoskonna suurepäraselt toimima pannud ning loonud tiheda koostöövõrgustiku kogukonna, kohalike kaitseliitlaste ning kodutütardega. juubeliks! Järgmine → Sport massidesse ehk Saaremaise mekiga Naiskodukaitse spordipäevad Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Aire Kurs

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Aire Kurs

Eve Tuisk, Saaremaa rk 16. nov. 2020

Aire Kurs on südamega naiskodukaitsja, kes on noore Leisi jaoskonna suurepäraselt toimima pannud ning loonud tiheda koostöövõrgustiku kogukonna, kohalike kaitseliitlaste ning kodutütardega.

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Aire Kurs
Saaremaa aasta naiskodukaitsja Aire Kurs sai tunnustuse kätte Saaremaa maleva värskelt avatud majas. Foto: Kadri Paomees

Aire ise panustab Naiskodukaitse tegevusse nii jaoskonna kui ka ringkonna tasandil. Ta teeb seda igal võimalusel ja kui näiteks ise kohale minna ei saa, panustab eeltöös, tehes näiteks õppustele söögid.

 

Aire inspireerib oma jaoskonna naisi tegema sporti, osalema erinevates Naiskodukaitse tegevustes, samas jäädvustama ja jagama oma tegemisi ka teistega. See on oluline ajaloo jäädvustamise seisukohast, et võimalikult paljudest tegemistest märk maha jääks – seda nii sõnas kui ka pildis.

 

Saaremaa ringkonna esinaine Mare Kirr iseloomustab Airet nõnda: „Aire on hingega naiskodukaitsja. Ta leiab alati võimaluse panustamiseks. Eriti kiidetud on Aire tehtud maitsvad toidud. Aire on ka suur ajaloohuviline ning koostöös jaoskonna liikmetega kogutakse ennesõjaaegset ajalugu. Samuti jäädvustatakse tublisti tulevastele põlvedele praegust ajalugu. Aire on ka uudishimulik. Kui on vähegi võimalik õppida, siis on ta alati osaline ning alati jagab saadud teadmisi oma jaoskonna naistele.

 

Aire puhul kehtib lause: „Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! Ta ei ütle keerulistes olukordades „ei”, vaid otsib lahendusi. Kusjuures kogu selle südamega tehtud töö ja panustamise juures jääb Aire ise tagasihoidlikuks ja rõhutab alatihti: „Mitte mina, vaid meie!”

 

Varasemalt on Aire pälvinud oma tegemiste eest ringkonna esinaise ja ringkonna juhatuse tänukirjad.

 

Kuidas Aire Naiskodukaitsesse jõudis ja millised mõtted tal organisatsiooniga seostuvad, saad lugeda kahe aasta tagusest intervjuust.

 

Palju õnne, armas Aire, väärika tiitli puhul!

 

FastLion CMS

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on

Saaremaa aasta naiskodukaitsja Aire Kurs sai tunnustuse kätte Saaremaa maleva värskelt avatud majas Foto: Kadri Paomees Aire ise panustab Naiskodukaitse tegevusse nii jaoskonna kui ka ringkonna tasandil Aire Kurs on südamega naiskodukaitsja, kes on noore Leisi jaoskonna suurepäraselt toimima pannud ning loonud tiheda koostöövõrgustiku kogukonna, kohalike kaitseliitlaste ning kodutütardega.

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Aire Kurs

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse