Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013 on Angela Au Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013 14. detsembril kuulutati välja Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013. Tänavu kuulub see au Valjala jaoskonna liikmele Angelale. " Palju õnne, Angela! Oled meile suurepäraseks eeskujuks! Foto: Irina Mägi (Akadeemiline jsk) ← Eelmine Sõdurpoisid on saanud juba 767 paari sokke Järgmine → Paastumaarjapäeva tähistamine Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013 on Angela Au

Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013 on Angela Au

Piret Paomees

14. detsembril kuulutati välja Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013. Tänavu kuulub see au Valjala jaoskonna liikmele Angelale.

Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013 on Angela Au
Foto: Irina Mägi (Akadeemiline jsk)

Tänavune aasta naiskodukaitsja Angela kuulub toitlustusgruppi ning on aktiivne staabiassistent. Lisaks kuulub ta Valjala jaoskonna juhatusse. 

 

Tamara ("lahingpaariline side alal")  iseloomustab Angelat järgmiste sõnadega: õpihimuline, tõsiselt võetav, väga aktiivne. 

 

Eve aga kirjeldab Angelat järgmiselt: "Kui mina tulin Naiskodukaitsesse, oli Angela Au vaikne ja tagasihoidlik naisterahvas. Mäletan, et talle ei meeldinud eriti tähelepanu keskpunktis olla. Ega nüüdki meeldi, aga sellele vaatamata on tal läbitud instruktorikursus ja ta õpetab teisi. Lisaks arendab ta end igal muul võimalusel (avaliku esinemise kursus, side ja staabi õpped jne). Angela on oma tohutu enesearenguga silma jäänud ka töökaaslastele, kelles on tänu sellele tekkinud huvi organisatsiooni vastu, kus vaikne inimene nii palju areneb ja muutub. Minu kõige lähem kokkupuude Angelaga on olnud Reeküla matkadel, kus ta alati pühendunult osaleb ja kuhu ka Valjala kodutütreid on kutsunud. Ta on hästi õpihimuline ja sihikindel naisterahvas. Angela on igati vääriline kandidaat aasta naiskodukaitsja tiitlile. Tema teod kõnelevad sellest ise."

 

Palju õnne, Angela! Oled meile suurepäraseks eeskujuks!

 

 

Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013 on Angela Au
Foto: Irina Mägi (Akadeemiline jsk)

FastLion CMS

Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013

Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013

Foto: Irina Mägi (Akadeemiline jsk) Tänavune aasta naiskodukaitsja Angela kuulub toitlustusgruppi ning on aktiivne staabiassistent Lisaks kuulub ta Valjala jaoskonna juhatusse 14. detsembril kuulutati välja Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013. Tänavu kuulub see au Valjala jaoskonna liikmele Angelale.

Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013 on Angela Au

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse