Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saare maakonna aasta isa on kirurg Andres Sarjas Saare maakonna aasta isa Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutas isadepäeva eel, reedel, 7. Novembril Kuressaare linnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta isa, kelleks on Kuressaare haigla kirurg, kolme lapse isa Andres Sarjas. Viitseadmiral Tarmo Kõuts aasta isale Andres Sarjasele mesitaru üleandmas ← Eelmine Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond 5 aastane Järgmine → Naiskodukaitse tegevliikme Merike Jürjo romaani esitlus Saare maakonna aasta isa on kirurg Andres Sarjas

Saare maakonna aasta isa on kirurg Andres Sarjas

Rita Loel 10. nov. 2008

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutas isadepäeva eel, reedel, 7. Novembril Kuressaare linnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta isa, kelleks on Kuressaare haigla kirurg, kolme lapse isa Andres Sarjas.

Aasta isa tunnuskirja, millele on alla kirjutanud nii NKK Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel kui ka Saare maavanem Toomas Kasemaa, andis Andres Sarjasele üle Saare maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Raivo Peeters.
Et Andres Sarjas on hobimesinik, tõi Saare maakonna aasta isa valimiste patroon viitseadmiral Tarmo Kõuts talle kingituseks mesitaru, märkides, et ka see on pere, kodu ja rahu sümbol.
Patroon toonitas, et kui pere on meie kindlus, siis riik on sama tugev kui on meie pered.

Õnnitlusi ja tervitusi jagus tänavusele aasta isale kuhjaga – neid töid keskkonnaminister Jaanus Tamkivi, riigikogu liikmed Kalle Laanet ja Ain Seppik, erakonna Rohelised Saaremaa piirkonna juht Kaupo Vipp, Kuressaare abilinnapea Juhan Nemvalts, Kaitseliidu Saaremaa maleva pealik kapten Toomas Luik, Kodutütarde Saaremaa ringkonna vanem Raili Nõgu.
Lilleõitega oli kohal ka Andres Sarjase tööandja – SA Kuressaare Haigla juhatuse esimees Viktor Sarapuu. Ning tervitusi tõid Saare maakonna aasta isa 2007 Rene Reinsoo ning Saare maakonna aasta ema 2008 Liili Ader.

Lisaks sellele, et aasta isa sai juba traditsioonilise kingituse – naiskodukaitsjate ja kodutütarde ühistööna valminud lapiteki, sai ta ka kinkekaardi kütusefirmalt Olerex ning pääsmed Kuressaare linnateatri etendusele „Ma armastasin sakslast“.

Aasta isa tänuürituse muutsid pidulikuks väikesed viiuli- ja tšellomängijad Kuressaare muusikakoolist (õpetaja Laine Sepa juhendamisel).

Tänavust Saare maakonna aasta isa valimist toetasid Kuressaare linnavalitsus, Orissaare, Pöide, Salme ja Kärla vallad, Saaremaa Noorte Naiste-Noorte Meeste Kristlik Ühing, Raadio Kadi, ajalehed Oma Saar ja Meie Maa, kütusefirma Olerex, Kuressaare linnateater ja hr Toivo Vaik.

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond alustas Saare maakonna aasta ema ja aasta isa valimisi 2007. aastal – vastavalt siis enne emadepäeva ja isadepäeva.

Saare maakonna aasta isa on kirurg Andres Sarjas
Viitseadmiral Tarmo Kõuts aasta isale Andres Sarjasele mesitaru üleandmas

FastLion CMS

Saare maakonna aasta isa

Saare maakonna aasta isa

Aasta isa tunnuskirja, millele on alla kirjutanud nii NKK Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel kui ka Saare maavanem Toomas Kasemaa, andis Andres Sarjasele üle Saare maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Raivo Peeters Et Andres Sarjas on hobimesinik, tõi Saare maakonna aasta isa valimiste patroon viitseadmiral Tarmo Kõuts talle kingituseks mesitaru, märkides, et ka see on pere, kodu ja rahu sümbol Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutas isadepäeva eel, reedel, 7. Novembril Kuressaare linnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta isa, kelleks on Kuressaare haigla kirurg, kolme lapse isa Andres Sarjas.

Saare maakonna aasta isa on kirurg Andres Sarjas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse