Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saare maakonna aasta isa on Rene Reinsoo Saare maakonna aasta isa Isadepäeva eel kuulutas Naiskodukaitse Saaremaa ringkond esimest korda välja Saare maakonna aasta isa. Tiitli vääriliseks tunnistati Kihelkonna kirikuõpetaja ja kohaliku volikogu esimees, nelja lapse isa Rene Reinsoo. Ettevõtmise patroon oli viitseadmiral Tarmo Kõuts. Pildidl: Ürituse patroon viitseadmiral Tarmo Kõuts ja Saare aasta isa 2007 Rene Reinsoo ← Eelmine Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis kodulehekülg Järgmine → Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid kogunevad aastalõpukohtumisele Saare maakonna aasta isa on Rene Reinsoo

Saare maakonna aasta isa on Rene Reinsoo

Rita Loel 12. nov. 2007

Isadepäeva eel kuulutas Naiskodukaitse Saaremaa ringkond esimest korda välja Saare maakonna aasta isa. Tiitli vääriliseks tunnistati Kihelkonna kirikuõpetaja ja kohaliku volikogu esimees, nelja lapse isa Rene Reinsoo. Ettevõtmise patroon oli viitseadmiral Tarmo Kõuts.

Kokku esitati avalikule konkursile viis kandidaati, kelle seast oli Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaise Rita Loeli sõnul väga raske valikut teha, kuna kõik kandidaadid osutusid väga tublideks ja eeskuju väärivateks isadeks. Kihelkonna kirikuõpetaja ja kohaliku volikogu esimehe Rene Reinsoo kasuks rääkis fakt, et ta leiab lisaks oma lastega tegelemisele aega ka võõraste laste jaoks. Nimelt tegutseb Rene ja tema abikaasa Heleni juhtimisel Kihelkonna pastoraadihoones juba mitmeid aastaid avatud noortekeskus, kus ümbruskonna lapsed saavad põnevalt vaba aega veeta. Samuti on öeldud, et Rene Reinsoo on teinud ära suure töö, rikastamaks kohalikku suhteliselt vaest kultuurielu. Nimelt toimuvad tema eestvedamisel Kihelkonna kirikumuusikapäevad.

 

Ürituse patroon, viitseadmiral Tarmo Kõuts märkis oma kõnes, et eduka riigi aluseks on terve ja tugev perekond. Kuressaare raekojas toimunud pidulikul tänuüritusel andis Rene Reinsoole aasta isa tunnuskirja üle maavanem Toomas Kasemaa. Naiskodukaitsjate poolt ühistööna valminud lapiteki andis üle Rita Loel. Õnnitlusi, lilleõisi ja kingitusi tõid teisedki ettevõtmise toetajad: Raadio Kadi, ajaleht Oma Saar, AS Olerex, restoran Saaremaa Maheköök, SA Kuressaare Teater, Kuressaare Linnateater, Saaremaa Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing, Noorte Kotkaste Saaremaa malev. Sooje sõnu ütlesid aasta isale Kuressaare linnapea Urve Tiidus ning Kihelkonna vallavanem Jüri Saar ning Saare maakonna aasta ema 2007 pr Monica Kallas. Tänuürituse mängisid pidulikuks Kuressaare muusikakooli keelpillipoisid Henri Kelder, Vootele Mets, Karl Jõgi ja Andres Allas (õpetaja Laine Sepp, klaveril saatis Tiina Rätsepp). Saaremaa naiskodukaitsjad tänavad kõiki Saare maakonna aasta isa 2007 konkursi ja tänuürituse toetajaid. Erilised tänud edastab ringkonna esinaine Rita Loel pr Kaie Rõõm-Laanetile, maavanem hr Toomas Kasemaale ning viitseadmiral Tarmo Kõutsile.

 

Sel kevadel valis Saaremaa ringkond esmakordselt ka Saare maakonna aasta ema, loodetavasti kujuneb mõlemast üritusest traditsioon, mis väärtustab tugevat perekonda ja vanemate rolli laste kujunemisel.

Saare maakonna aasta isa on Rene Reinsoo
Pildidl: Ürituse patroon viitseadmiral Tarmo Kõuts ja Saare aasta isa 2007 Rene Reinsoo

FastLion CMS

Saare maakonna aasta isa

Saare maakonna aasta isa

Kokku esitati avalikule konkursile viis kandidaati, kelle seast oli Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaise Rita Loeli sõnul väga raske valikut teha, kuna kõik kandidaadid osutusid väga tublideks ja eeskuju väärivateks isadeks Kihelkonna kirikuõpetaja ja kohaliku volikogu esimehe Rene Reinsoo kasuks rääkis fakt, et ta leiab lisaks oma lastega tegelemisele aega ka võõraste laste jaoks Isadepäeva eel kuulutas Naiskodukaitse Saaremaa ringkond esimest korda välja Saare maakonna aasta isa. Tiitli vääriliseks tunnistati Kihelkonna kirikuõpetaja ja kohaliku volikogu esimees, nelja lapse isa Rene Reinsoo. Ettevõtmise patroon oli viitseadmiral Tarmo Kõuts.

Saare maakonna aasta isa on Rene Reinsoo

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse