Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saare maakonna aasta ema 2010 on Anu Rannama Saare maakonna aasta ema Emadepäeva eel, 7. mail kuulutas Naiskodukaitse Saaremaa ringkond Kuressaarelinnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta ema, kelleks onviie poja ema ja kolme lapselapse vanaema, Kuressaare täiskasvanutegümnaasiumi matemaatikaõpetaja Anu Rannama. Foto: Peeter Kukk/Saarte Hääl ← Eelmine Kaitsti kolm Naiskodukaitse teemalist lõputööd Järgmine → Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa aasta ema Saare maakonna aasta ema 2010 on Anu Rannama

Saare maakonna aasta ema 2010 on Anu Rannama

R.Loel 10. mail 2010

Emadepäeva eel, 7. mail kuulutas Naiskodukaitse Saaremaa ringkond Kuressaarelinnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta ema, kelleks onviie poja ema ja kolme lapselapse vanaema, Kuressaare täiskasvanutegümnaasiumi matemaatikaõpetaja Anu Rannama.

Saare maakonna aasta ema valib Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna juhatus, kes seekord kutsus otsust tegema ka maavanem Toomas Kasemaa, Saaremaa omavalitsuste liidu juhatuse esimehe Kaido Kaasiku ning Saaremaa Naiste ümarlaua koordinaatori Laine Tarvise.

"Valik oli väga keeruline, sest laual oli 17 fantastilise ema toetuskirja,"
märkis NKK Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel, lisades, et kindlasti ei saa ükski otsus olla objektiivne, sest kusagil ei ole ju möödupuud, mille järgi saaks öelda, et üks ema on teisest parem.

Tunnuskirja, millele kirjutavad alla NKK Saaremaa ringkonna esinaine ja
maavanem, andis üle maavanem, traditsioonilise, naiskodukaitsjate ja
kodutütarde ühistööna valminud lapiteki andsid üle Rita Loel ja Kodutütarde Saaremaa ringkonna vanem Raili Nõgu.

Õnnitlejate nimekiri oli pikk, Anu Rannamad olid tulnud õnnitlema nii tema tööandja, Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi direktor Ly Kallas (tema oli muide ka see, kes naiskodukaitsjatele oma vahvast töötajast ja toredast emast kirjutas!), Kuressaare linnapea Urve Tiidus, ürituse patroon pr Dagmar Mattiisen, 2009. aasta maakonna aasta ema tiitli saanud Marit Tarkin ning aasta isa 2009 Peeter Paomees, Kaitseliidu Saaremaa maleva pealik major Toomas Luik. Lisaks veel traditsiooniliselt kohalikud erakonnad ning toetajad - OÜ Tooberfest, Kuressaare Linnateater, Saaremaa Noorte Naiste-Noorte Meeste Kristlik ühing, ajalehed Saarte Hääl ja Meie Maa.

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond tänab kõiki toetajaid ja aasta ema
meelespidajaid. Lisaks eelpool nimetatutele veel Saaremaa muuseumi ning Kuressaare muusikakooli väikesi viiuldajaid õp Laine Sepa juhendamisel.
Saare maakonna aasta ema konkursi ja tänuürituse meediapartnerid on raadio Kadi ja ajaleht Saarte Hääl.

Anu Rannama on neljas Saare maakonna aasta ema. Varem on tiitli saanud Kihelkonna talupidaja Monica Kallas, Võhma raamatukoguhoidja Liili Ader ning Kuressaare gümnaasiumi emakeeleõpetaja Marit Tarkin.
Muide, kokku on maakonna aasta emadel 14 last (7 tüdrukut ja 7 poissi).
Saare maakonna aasta ema 2010 on Anu Rannama
Fotol: Aasta ema 2009 Marit Tarkin õnnitleb Anu Rannamad.Foto: Peeter Kukk/Saarte Hääl

FastLion CMS

Saare maakonna aasta ema

Saare maakonna aasta ema

Saare maakonna aasta ema valib Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna juhatus, kes seekord kutsus otsust tegema ka maavanem Toomas Kasemaa, Saaremaa omavalitsuste liidu juhatuse esimehe Kaido Kaasiku ning Saaremaa Naiste ümarlaua koordinaatori Laine Tarvise "Valik oli väga keeruline, sest laual oli 17 fantastilise ema toetuskirja," märkis NKK Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel, lisades, et kindlasti ei saa ükski otsus olla objektiivne, sest kusagil ei ole ju möödupuud, mille järgi saaks öelda, et üks ema on teisest parem Emadepäeva eel, 7. mail kuulutas Naiskodukaitse Saaremaa ringkond Kuressaarelinnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta ema, kelleks onviie poja ema ja kolme lapselapse vanaema, Kuressaare täiskasvanutegümnaasiumi matemaatikaõpetaja Anu Rannama.

Saare maakonna aasta ema 2010 on Anu Rannama

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse