Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saame tuttavaks - Teele Raja Saame tuttavaks - Teele Tutvume lähemalt Harju ringkonna tegusa liikme Teele Rajaga. Värvid sinine, must ja valge sümboliseerivad Naiskodukaitse kolme ajajärku, Harju ringkonna taasloomine on Teele kujutluses valge nagu särav, puhas paber, kuhu kirjutada uued ajaloo read Avalikud suhted Kultuur ← Eelmine Saame tuttavaks - Evely Sagor Järgmine → Saame tuttavaks - Anu Tolsa Saame tuttavaks - Teele Raja

Saame tuttavaks - Teele Raja

7. dets. 2016

Tutvume lähemalt Harju ringkonna tegusa liikme Teele Rajaga.

Saame tuttavaks - Teele Raja
Teele Raja

"Valge nagu särav, puhas paber, millele kirjutada uued ajaloo read".

30. septembril tähistasid naiskodukaitsjad Harju ringkonna 20. taasloomisaastapäeva ning kaitseliitlased Kaitseliidu Harju maleva 99. aastapäeva. Ühisel pidulikul vastuvõtul tunnustati parimaid ja nauditi eeskava, mille esitasid ringkonna kultuurigrupi liikmed koos teiste naiskodukaitsjate ja kaitseliitlastega.

 

Harju ringkonna pidupäeval on põhjust lähemalt tuttavaks saada ühe meie naiskodukaitsjaga.

 

Teele Raja on küll Naiskodukaitses olnud lühikest aega, kõigest üks aasta, kuid jõudnud juba palju toimetada. Teelel on läbitud pea kogu baasväljaõpe ja eneseteostuse võimaluse on ta leidnud ringkonna kultuurigrupis ja meditsiinigrupis. Teele on esindanud ringkonda vabariiklikul esmaabi erialavõistlusel. Ta täidab ka Männiku jaoskonna aseesinaise ülesandeid. Sel nädalavahetusel läbis Teele Kaitseliidu koolis juba teise kursuse ning rõõmsa meelega jagas ta oma mõtteid Naiskodukaitsest.

 

Naiskodukaitsega liitus ta sisemisest soovist panustada kogukonna heaks, oma mõju avaldasid perekonnas kuuldud lood Soome Lottadest ja vanatädist, kes oli kunagi kodutütar. Kuid tulles tagasi tänasesse päeva räägib Teele särasilmil, kuidas valmisid omaaegse Naiskodukaitse kleidi seitse koopiat kultuurigrupile ning kuidas sündis idee ja tekst eeskava "Sini-Must-Valge" jaoks. Värvid sinine, must ja valge sümboliseerivad Naiskodukaitse kolme ajajärku, Harju ringkonna taasloomine on Teele kujutluses valge nagu särav, puhas paber, kuhu kirjutada uued ajaloo read

FastLion CMS

Saame tuttavaks - Teele

Saame tuttavaks - Teele

Teele Raja "Valge nagu särav, puhas paber, millele kirjutada uued ajaloo read" 30 Tutvume lähemalt Harju ringkonna tegusa liikme Teele Rajaga.

Saame tuttavaks - Teele Raja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse