Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saarde jaoskonna II sissekeedukursus Saarde jaoskonna II sissekeedukursus Kahel oktoobrikuu kolmapäeval olid Naiskodukaitse Saarde jaoskonna naistel käed tööd täis ja maleva koduruumi täitis magus moosilõhn. Käsil oli II sissekeedukursus ehk siis sellel aastal õunamoosi keetmine. Kohal olid nii väiksed kui suured ja sagimist jätkus. Heategevus Heategevus ← Eelmine Sõdurielu maitse Järgmine → Järva maleva luurevõistlus Saarde jaoskonna II sissekeedukursus

Saarde jaoskonna II sissekeedukursus

Anneli Lemmik, Maarja Jalasto 13. okt. 2016

Kahel oktoobrikuu kolmapäeval olid Naiskodukaitse Saarde jaoskonna naistel käed tööd täis ja maleva koduruumi täitis magus moosilõhn. Käsil oli II sissekeedukursus ehk siis sellel aastal õunamoosi keetmine. Kohal olid nii väiksed kui suured ja sagimist jätkus.

Saarde jaoskonna II sissekeedukursus

Moosivariante tuli erinevaid – nii maitselt (lisanditeks pohlad, arooniad ja kaneel) kui ka värvilt (punased, kollased ja täpilised).

 

Potti mahtus 2 suurt kartulikotitäit õunu, mille eest suur tänu Eve emale, kes need meile oma aiavarudest lahkelt andis. Margit oli juba mitu nädalat varem käinud metsas pohli korjamas ja ka need varud läksid nüüd käiku. Purgid saime aga tänu sellele, et just nendes purkides olnud supipõhjadest keetsid Pärnumaa ringkonna toitlustajad maitsva supi septembri algul toimunud Kahe Silla jooksul osalejatele.

Õunu koorida, lõikuda ja keeta aitasid Maarja, Karme, Airiki, Margit ja Anneli. Kohal oli ka teist sama palju lapsi, kes moosi degustreerisid ja meie rõõmuks ka maitsvaks tunnistasid (omad fännid olid nii kollasel kui punasel moosil).

Kokku saime 61 purki moosi ja nüüd on uurimisel, keda nendega jõulude paiku üllatada.

Saarde jaoskonna II sissekeedukursus
← Eelmine
Sõdurielu maitse

FastLion CMS

Saarde jaoskonna II sissekeedukursus

Saarde jaoskonna II sissekeedukursus

Moosivariante tuli erinevaid – nii maitselt (lisanditeks pohlad, arooniad ja kaneel) kui ka värvilt (punased, kollased ja täpilised) Potti mahtus 2 suurt kartulikotitäit õunu, mille eest suur tänu Eve emale, kes need meile oma aiavarudest lahkelt andis Kahel oktoobrikuu kolmapäeval olid Naiskodukaitse Saarde jaoskonna naistel käed tööd täis ja maleva koduruumi täitis magus moosilõhn. Käsil oli II sissekeedukursus ehk siis sellel aastal õunamoosi keetmine. Kohal olid nii väiksed kui suured ja sagimist jätkus.

Saarde jaoskonna II sissekeedukursus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse