Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee ohutust Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee Esmakordselt turvasid sel aastal 1. septembril laste kooliteed Raplamaal koos politseinikega ka naiskodukaitsjad. ← Eelmine Rapla ringkonna esindajad käisid Naiskodukaitse aastapäeval Järgmine → Rapla jaoskonna naisteõhtul tegeleti kodu ja naise iluga Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee ohutust

Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee ohutust

Nele Sarrapik 2. sept. 2011

Esmakordselt turvasid sel aastal 1. septembril laste kooliteed Raplamaal koos politseinikega ka naiskodukaitsjad.

Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee ohutust
Foto: Kaja Heinsaare kogust.

Eesti Politsei Naisühendus ja Naiskodukaitse teevad omavahel koostööd juba ammu ning ka see, et lapsed 1. septembril peale suurt suve ohutult kooli saaks, on mõlema organisatsiooni südamesüdameasi olnud juba pikka aega. Näiteks Sakala naised on 1. septembril koolilähedasi ülekäiguradasid julgestanud juba üsna mitmeid aastaid.

Hea meel on tõdeda, et sel aastal olid naiskodukaitsjad koos politseiga koolide juures teedel ka Raplamaal. Vormis naised aitasid lapsi üle tee Raplas Vesiroosi Gümnaasiumi juures, Kaius ja Kuimetsas. Ühtekokku oli tänavatel ja teedel kuus Rapla ringkonna naiskodukaitsjat. Naised ise jäid kogetuga rahule ja kiitsid lapsi, kes teretasid ning autojuhte, kes rõõmsalt lehvitasid. Kõige rohkem rahule jäädi muidugi sellega, et lapsed turvaliselt kooli said.

Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee ohutust
Foto: Kaja Heinsaare kogust.

Kaiu naised olid kutsutud ka Kuimetsa Algkooli aktusele, kus neil paluti oma organisatsiooni tutvustada. Lastele jäeti mäletuseks ka Rapla maleva pastapliiatsid ja helkurid.

Jääb vaid loota, et tegu ei olnud ühekordse ettevõtmisega, vaid naiskodukaitsjad on koos politseinikega väljas nüüdsest alates igal 1. septembril.

FastLion CMS

Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee

Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee

Foto: Kaja Heinsaare kogust Eesti Politsei Naisühendus ja Naiskodukaitse teevad omavahel koostööd juba ammu ning ka see, et lapsed 1 Esmakordselt turvasid sel aastal 1. septembril laste kooliteed Raplamaal koos politseinikega ka naiskodukaitsjad.

Rapla naiskodukaitsjad tagasid koolitee ohutust

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse