Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Räpina jaoskonna naised hiidlaste mail 2. osa Räpina jaoskonna naised hiidlaste Päev algas seitsme paiku traditsiooniliselt veidi kange seljaga Kaitseliidu välivooditel ja suuremale naiste seltskonnale üsnagi iseloomulikult pisikeses du¹i järjekorras. Samas hea kohv, maitsev kõhutäis ning päeva esimesed päikesekiired tegid meele juba väga-väga rõõmsaks. Tegelikult tahaksimegi siinkohal tänada ja kiita Hiiumaa Naiskodukaitse toitlustuse tegijaid. ← Eelmine Isegi köiel, seebil ja piiripunktil võib olla midagi ühist! Järgmine → Naiskodukaitse Põlva ringkond sai täisealiseks Räpina jaoskonna naised hiidlaste mail 2. osa

Räpina jaoskonna naised hiidlaste mail 2. osa

Ulla Preeden, Sille Rebane, Tiina Piho 24. okt. 2015

Päev algas seitsme paiku traditsiooniliselt veidi kange seljaga Kaitseliidu välivooditel ja suuremale naiste seltskonnale üsnagi iseloomulikult pisikeses du¹i järjekorras. Samas hea kohv, maitsev kõhutäis ning päeva esimesed päikesekiired tegid meele juba väga-väga rõõmsaks. Tegelikult tahaksimegi siinkohal tänada ja kiita Hiiumaa Naiskodukaitse toitlustuse tegijaid.

Hea algus tegusale laupäevale.

Teise võistluspäeva esimeseks ülesandeks oli lühikese reklaamklipi loomine ja selle postitamine online meediasse. Teemad loositi ja meile sai ülesandeks luua film enesearendamise võimalustest Naiskodukaitses. Otsustasime ära kasutada oma tiimis maavanema ameti avaliku rolli. Meie sooviks oli, et üleskutse oleks võimalikult praktiline ja päriselt Põlvamaal kasutatav. Seda, et ülesanne tegelikust palju keerulisemaks osutus ja klipi üleslaadimine rohkem nagu teosammul liikus, ei osanud küll ette planeerida. Siiski, lõpp hea, kõik hea.

Räpina jaoskonna naised hiidlaste mail 2. osa
Video salvestamine. Autor: NKK Põlva ringkond

Klippi ise saab vaadata Youtube`st aadressil: https://www.youtube.com/watch?v=bbkIPQrL2RU

 

Räpina jaoskonna naised hiidlaste mail 2. osa
Autor: NKK Põlva Ringkond

 

Päeva teine pool viis meid aga loodusesse ja see teekond algas veoauto kastis. Esimene peatuskoht oli Hiiumaa militaarmuuseum. Seal tuli aja peale vasatata väga erinevatele küsimustele, mis kõik olid leitavad muuseumi territooriumilt. Näiteks mitu erineva otstarbega kiivrit seal on või siis pidi ära tundma vormiriietus. Need, kes pole muuseumi varasemalt külastanud, siis soovitame, sest uudistamist jätkub seal küllaldaselt.

 

 

Lisaks muidugi Tahkuna kaitserajatised, tuletorn ja parvlaev „Estonia“ mälestusmärk. Võistluste lainele tõid meid taas ristsõna Nasikodukaitse ajaloo ja sümboolika teemadel ning loomulikult tuli ära tunda meie ringkondade esinaised.

 

Kokkuvõtvalt võib öelda, et isegi kui erialavõistluse peamine siht realiseerub parima välja selgitamises, siis täpselt niisama oluline on kõigi nende kogemuste omandamine. Tuleb kohaneda uuega, sealhulgas uute tehniliste vidinatega, mõelda loovalt, kirjutada, pildistada, nuputada ja kõige lõpuks teha tööd meeskonnana.

Räpina jaoskonna naised hiidlaste mail 2. osa
Autor: NKK Põlva ringkond

Juba homme siis viimased pingutused ja messiboks...

FastLion CMS

Räpina jaoskonna naised hiidlaste

Räpina jaoskonna naised hiidlaste

Hea algus tegusale laupäevale Teise võistluspäeva esimeseks ülesandeks oli lühikese reklaamklipi loomine ja selle postitamine online meediasse Päev algas seitsme paiku traditsiooniliselt veidi kange seljaga Kaitseliidu välivooditel ja suuremale naiste seltskonnale üsnagi iseloomulikult pisikeses du¹i järjekorras. Samas hea kohv, maitsev kõhutäis ning päeva esimesed päikesekiired tegid meele juba väga-väga rõõmsaks. Tegelikult tahaksimegi siinkohal tänada ja kiita Hiiumaa Naiskodukaitse toitlustuse tegijaid.

Räpina jaoskonna naised hiidlaste mail 2. osa

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse