Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Raamatuväärilised seiklused ja tarkused Naiskodukaitsest Raamatuväärilised seiklused ja tarkused 5. septembril algusega kell 17:30 toimub Tallinnas Viru Keskuse Rahva Raamatu II korruse väikeses saalis Naiskodukaitse Tallinna ringkonna külalisõhtu. Raamatuväärilised seiklused ja tarkused Naiskodukaitsest

Raamatuväärilised seiklused ja tarkused Naiskodukaitsest

4. sept. 2017

5. septembril algusega kell 17:30 toimub Tallinnas Viru Keskuse Rahva Raamatu II korruse väikeses saalis Naiskodukaitse Tallinna ringkonna külalisõhtu.

Raamatuväärilised seiklused ja tarkused Naiskodukaitsest

„Naiskodukaitse tegevus on kõike muud kui igav ja üksluine. Olen siit saanud sõpru kogu eluks ning igale ühisüritusele või õppusele lähen naeratus huulil,“ julgustab üritusel osalema Naiskodukaitse Tallinna ringkonna esinaine Berit Cavegn.

 

Ürituse eesmärgiks on Naiskodukaitse kui kodumaad väärtustava vabatahtliku organisatsiooni tutvustamine ning kohale on kutsutud kõik, kes soovivad teada saada, miks on kasulik ja tore kuuluda Naiskodukaitsesse. Oma põnevatest tegemistest räägivad kogenud naiskodukaitsjad ja vestlusringis on võimalik oma küsimustele vastus saada. Soovi korral on võimalik täita ka liitumisvorm.

„Meie organisatsioon võimaldab arengut igal tasemel – võimalik on oma tegevus suunata mõttetööle, kuid samuti panna end proovile füüsiliselt. Omandatud oskuseid ja teadmisi saab edukalt ära kasutada ka igapäevaelus,“ lisab ringkonna esinaine.

 

Külalisõhtu Facebooki ürituse link.

 

Naiskodukaitse on naisorganisatsioon, kus leidub harivat ja väljakutseterohket tegevust igale naisele – kõik liikmed läbivad baasväljaõppe, valivad vastavalt erialale lisakursuseid, saavad teha sporti ja osaleda militaarses tegevuses ning võtta osa seltskondlikest üritustest. Liikmete väljaõpe ja organisatsiooniline tegevus on suunatud Kaitseliidu ülesannete täitmisele, läbi mille saab iga liige anda oma panuse riigikaitse arendamisesse ja laiemalt kogu ühiskonna paremaks muutmisele.

 

2017. aasta juunikuu seisuga on Naiskodukaitses pea 2500 liiget.

 

 

Lisainfo:

Maret Valner

Naiskodukaitse instruktor

53012810

Järgmine →
Veidike hundijuttu...

FastLion CMS

Raamatuväärilised seiklused ja tarkused

Raamatuväärilised seiklused ja tarkused

„Naiskodukaitse tegevus on kõike muud kui igav ja üksluine Olen siit saanud sõpru kogu eluks ning igale ühisüritusele või õppusele lähen naeratus huulil,“ julgustab üritusel osalema Naiskodukaitse Tallinna ringkonna esinaine Berit Cavegn 5. septembril algusega kell 17:30 toimub Tallinnas Viru Keskuse Rahva Raamatu II korruse väikeses saalis Naiskodukaitse Tallinna ringkonna külalisõhtu.

Raamatuväärilised seiklused ja tarkused Naiskodukaitsest

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse