Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlvamaa tuletoojad Põlvamaa tuletoojad Sellel aastal toovad Põlva maakonda tule meie oma noorteinstruktor Maive Tõemäe ja kaitseliitlane Alar Assor. Järgmine → Põlvamaa kohalikud meistrivõistlused males Põlvamaa tuletoojad

Põlvamaa tuletoojad

21. juunil 2019

Sellel aastal toovad Põlva maakonda tule meie oma noorteinstruktor Maive Tõemäe ja kaitseliitlane Alar Assor.

Põlvamaa tuletoojad
Alari Assor ja Maive TõemäeFoto: Toomas Nigola

Maive Tõemäe

 

Maive töötab Põlva malevas Noorte Kotkaste noorteinstruktorina. Ta on kuulunud Naiskodukaitse Põlva ringkonda juba üle 13 aasta ning on tegev ka Naiskodukaitse spordigrupis. Lisaks noorkotkastele ja naiskodukaitsjatele innustab ta ka kodutütreid ja kaitseliitlasi osalema eelkõige Kaitseliidu, aga ka teistel maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel. Eriti suur on tema panus Põlva maleva esindusvõistkondade komplekteerimises Kaitseliidu spordivõistlusteks.

 

Alar Assor

 

Alar on Kaitseliidu Põlva maleva liige alates 2002. aastast. Alates malevaga liitumisest on ta esindanud malevat edukalt mitmetel spordivõistlustel. Tema lemmikalaks on orienteerumine, millega ta on tegelenud tõsisemalt ja kõrgemal tasemel. Aastatel 2001–2005 kuulus ta Eesti noorte/juunioride koondisesse ning ta on viiekordne Eesti meister orienteerumises noorte/juunioride klassis.

 

"Kaitse kodu!" nr 5 2019

 

FastLion CMS

Põlvamaa tuletoojad

Põlvamaa tuletoojad

Alari Assor ja Maive Tõemäe Foto: Toomas Nigola Maive Tõemäe Maive töötab Põlva malevas Noorte Kotkaste noorteinstruktorina Ta on kuulunud Naiskodukaitse Põlva ringkonda juba üle 13 aasta ning on tegev ka Naiskodukaitse spordigrupis Sellel aastal toovad Põlva maakonda tule meie oma noorteinstruktor Maive Tõemäe ja kaitseliitlane Alar Assor.

Põlvamaa tuletoojad

Sellel aastal toovad Põlva maakonda tule meie oma noorteinstruktor Maive Tõemäe ja kaitseliitlane Alar Assor.
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse