Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva naised käisid kodutütardega rattamatkal Põlva naised käisid kodutütardega 7. -8. augustil 2009. a korraldas NKK Põlva ringkond ühisürituse kodutütardega. Selleks kutsuti kokku matkahuvilised naiskodukaitsjad ja kodutütred ning tehti jalgratastel väike sõit Põlva lähiümbruses. aastapäeva Põlva naised käisid kodutütardega rattamatkal

Põlva naised käisid kodutütardega rattamatkal

Karmen Kevvai

7.-8. augustil 2009.a korraldas NKK Põlva ringkond ühisürituse kodutütardega. Selleks kutsuti kokku matkahuvilised naiskodukaitsjad ja kodutütred ning tehti jalgratastel väike sõit Põlva lähiümbruses.

Reede õhtul kogunes kümmekond matkajat Kaitseliidu Põlva maleva juurde, kust alustati teekonda Põlvast Taevaskotta. Üsna ruttu jõuti Taevaskoja puhkemaja juurde, kus ka ööbiti. Telgid püsti pandud, võeti ette vorstide grillimine ning nauditi laagriõhtut ja head seltskonda. Peale einet viis Põlva jaoskonna esinaine Kaie Kurg läbi vahva võistluse WC-paberi ja harjavarrega, mis pani naeruhõiked kajama.

Põlva naised käisid kodutütardega rattamatkal

Laupäeval jätkus teekond Karilatsi suunas. Seal korraldati Põlva Talurahva muuseumis matkaseltskonnale väga tore ekskursioon, mille käigus tegelikult päris kõikide eksponaatidega ei jõutudki tutvuda. Küll aga lubati piiluda ruumi, kuhu tavakülastajad ei pääse. Igati mõnus elamus, mis kutsub sinna alati tagasi.
Peale muuseumi külastust viis tee edasi Palojärve äärde, kuhu saateauto oli toonud varustuse ja toidukraami. Peale ujumist sai lõkkel valmistatud kuum supp kuidagi üllatavalt kiiresti otsa. Ja kui kõik taas veidike puhanud olid, siis võeti siht juba lõpppunkti Põlvasse.

Korraldajate sõnul läks üritus igati korda ja ilmagagi vedas. Kokku läbiti ca 40 km, sellest 30 teisel päeval.

Põlva naised käisid kodutütardega rattamatkal

FastLion CMS

Põlva naised käisid kodutütardega

Põlva naised käisid kodutütardega

Reede õhtul kogunes kümmekond matkajat Kaitseliidu Põlva maleva juurde, kust alustati teekonda Põlvast Taevaskotta Üsna ruttu jõuti Taevaskoja puhkemaja juurde, kus ka ööbiti 7.-8. augustil 2009.a korraldas NKK Põlva ringkond ühisürituse kodutütardega. Selleks kutsuti kokku matkahuvilised naiskodukaitsjad ja kodutütred ning tehti jalgratastel väike sõit Põlva lähiümbruses.

Põlva naised käisid kodutütardega rattamatkal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse