Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi kuld-rinnamärgi Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi Kaitseminister Jüri Luik andis 28. novembril Kaitseministeeriumi saalis toimunud Vabadussõja aastapäevale pühendatud tseremoonial üle teenetemärgid riigikaitsesse panustanud inimestele. Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Taive Saar pälvis kodanikupäeva aumärgi Järgmine → Naiskodukaitse juhtide õppepäevad kui innustav samm paremasse tulevikku Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi kuld-rinnamärgi

Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi kuld-rinnamärgi

29. nov. 2018

Kaitseminister Jüri Luik andis 28. novembril Kaitseministeeriumi saalis toimunud Vabadussõja aastapäevale pühendatud tseremoonial üle teenetemärgid riigikaitsesse panustanud inimestele.

Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi kuld-rinnamärgi

Teiste hulgas pälvis tunnustuse ja sai Kaitseministeeriumi kuld-rinnamärgi omanikuks Naiskodukaitse Sakala ringkonna kauaaegne instruktor Piret Taim. Piret on erakordselt korrektne töötaja, kõik ülesanded täidab õigeaegselt ja kvaliteetselt. Lisaks oma tavapärastele tööülesannetele on ta aastate jooksul panustanud oluliselt Kaitseliidu Sakala maleva tegevusse. 2018. a suvel oli ta üks Kaitseliidu sõjalise kolmevõistluse (üle-eestiline üritus) korraldajatest. Tänu akadeemilisele haritusele ja kõrgele töötahtele on Piret paljude Naiskodukaitse üle-eestiliste projektide kaasosaline, ta on panustanud arengudokumentide väljatöötamisesse ja õppekavade koostamisesse. 2018. aasta eriliseks saavutuseks on asjaolu, et suurõppusel SIIL osales Sakala ringkonna liikmetest lausa 91%.

Kaitseminister Jüri Luik märkis oma kõnes, et riigikaitse kui terviku arendamise seisukohast on oluline kõikide valdkondade ja kõikide inimeste panus. „Teie töö ja panus on väärt väärtustamist ning on puhas rõõm koos teiega Eesti riiki teenida,“ lausus Luik.

 

Kaitseministeeriumi rinnamärk on asutatud 4. mail 1993. aastal annetamiseks neile, kes on oluliselt panustanud Eesti Vabariigi riigikaitsesse.

FastLion CMS

Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi

Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi

Teiste hulgas pälvis tunnustuse ja sai Kaitseministeeriumi kuld-rinnamärgi omanikuks Naiskodukaitse Sakala ringkonna kauaaegne instruktor Piret Taim Piret on erakordselt korrektne töötaja, kõik ülesanded täidab õigeaegselt ja kvaliteetselt Kaitseminister Jüri Luik andis 28. novembril Kaitseministeeriumi saalis toimunud Vabadussõja aastapäevale pühendatud tseremoonial üle teenetemärgid riigikaitsesse panustanud inimestele.

Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi kuld-rinnamärgi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse