Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Piret Pruul: Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist Piret Pruul: Oma hobiks Piret Pruul on Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna vanima ja suurima, Kuressaare jaoskonna esinaine. Tema jõudmine organisatsiooni oli igati loogiline asjade kulg. Valikuid tuleb teha! Kodutütred Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Akadeemilise jaoskonna naised käisid Tõllu kapteneid õnnitlemas Järgmine → Numbriväega seminar Piret Pruul: Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist

Piret Pruul: Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist

Eve Tuisk, Saaremaa rk 17. veebr. 2018

Piret Pruul on Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna vanima ja suurima, Kuressaare jaoskonna esinaine. Tema jõudmine organisatsiooni oli igati loogiline asjade kulg.

Piret Pruul: Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist
Pilt: Kadri Paomees
Piret Pruul: Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist
Koos kaitseliitlasest vennaga. Pilt: erakogu

 

 

Kuidas ja millal jõudsid Naiskodukaitsesse?
Naiskodukaitse poole algas tee 12-aastaselt, kui minust sai Tehumardi kodutütarde ja nookotkaste laagris kodutütar. Sealt edasi liikus rada juba omasoodu – 2014. aasta kevadel sai minust naiskodukaitsja ning mõni aasta hiljem oma jaoskonna esinaine. Terve minu pere on kuulunud Kaitseliidu ridadesse ning seetõttu on pereelu alati seotud olnud sellega.

Mida on Naiskodukaitse Sulle andnud?
Naiskodukaitsesse kuulumine tähendab minu jaoks patriotismi ja isamaalisust. See pakub väga mitmekesiseid võimalusi enesearenguks. See on andnud mulle võimaluse end täiendada, teostada ja praktiseerida õpitut. Selles organisatsioonis on tähtsal kohal sotsiaalsus, hoolimine, abistamine, teiste märkamine ja motivatsioonitundega inimesed. Muljetavaldav, palju tegelikult praeguses ühiskonnas on meie ümber abistavaid ja tegusaid inimesi. Lust on koos aega veeta nii aktiivsete Naiskodukaitse liikmetega. Ilmselt see kuuluvustunne on nn võtmesõna, mis ikka ja jälle tegutsema ja enesearengumõtetele viib.

Millised on Sinu kolm kõige eredamat hetke Naiskodukaitses?
Kuna olen küllaltki värske naiskodukaitsja, siis kogemused ja märkimisväärsed hetked on alles ees.

Millega tegeled oma igapäevaelus: kelleks oled õppinud, kus töötad? Millised on Sinu hobid?
Hetkel töötan hotellis administraatorina. Peale töötamise ja organisatsiooni kuulumise omandan kutseharidust. Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist.

Mida annad Sina Naiskodukaitsele ehk milline on Sinu erialavalik Naiskodukaitses? Miks just see?
Otsest eriala mul veel pole, mida eelistaks. Mulle meeldivad väljakutsed, mida Naiskodukaitse pakub, ning olenevalt võimalustest kasutan neid.

Meie kõigi ööpäevas on 24 tundi, kust leiad selle jõu ja aja panustada kõige muu kõrval vabatahtlikuna riigikaitselises organisatsioonis?
Aja leidmine on tegelikult lihtne. Tuleb oma prioriteedid paika panna ja püüda seda päevast aega piisavalt optimaalselt jagada – siis saab kõigega hakkama. Valikuid tuleb teha!

Järgmine →
Numbriväega seminar

FastLion CMS

Piret Pruul: Oma hobiks

Piret Pruul: Oma hobiks

Pilt: Kadri Paomees Koos kaitseliitlasest vennaga Pilt: erakogu Kuidas ja millal jõudsid Naiskodukaitsesse? Naiskodukaitse poole algas tee 12-aastaselt, kui minust sai Tehumardi kodutütarde ja nookotkaste laagris kodutütar Piret Pruul on Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna vanima ja suurima, Kuressaare jaoskonna esinaine. Tema jõudmine organisatsiooni oli igati loogiline asjade kulg.

Piret Pruul: Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse