Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pihtla jaoskond käis talgutel Pihtla jaoskond käis talgutel Eelmisel pühapäeval, 11. oktoobril käis mitu autotäit Pihtla jaoskonna naisi Pöidel Andruse talus talgutel. Oli väga töökas päev, vahva pererahvas ning boonusena saime palju uusi kogemusi aianduse vallas. Foto: Kadri Paomees ← Eelmine Saaremaa ringkonna sõbrad tähistasid juubelit Järgmine → Saaremaa sai üheksanda aasta isa Pihtla jaoskond käis talgutel

Pihtla jaoskond käis talgutel

Evely Aavik, Pihtla jsk

Eelmisel pühapäeval, 11. oktoobril käis mitu autotäit Pihtla jaoskonna naisi Pöidel Andruse talus talgutel. Oli väga töökas päev, vahva pererahvas ning boonusena saime palju uusi kogemusi aianduse vallas.

Pihtla jaoskond käis talgutel
Käib töö ja vile koos. Foto: Kadri Paomees
Pihtla jaoskond käis talgutel
Peenematest okstest käis naise jõud üle, jämedamate jaoks oli vaja mehe ja sae jõudu. Foto: Kadri Paomees

 

 

Kui paar aastat oleme käinud koos kodutütardega Vilsandi saarel abiks, siis sel korral mõtlesime teha teisiti ja minna appi hoopis majapidamisse, kus elavad Kertu Silla-Kuut ja Uku Kuut. See, kuidas me just nemad leidsime, on hoopis pikem jutt ja tähelepanu juhtis neile hoopis üks Harju naiskodukaitsja, kes teadis, et seal majas on lausa hädasti aiatöödes abikäsi vaja. Töid-tegemisi on palju ja iga kätepaar kulus abiks ära - nii mehe kui naise, nii lapse kui täiskasvanu. Talgulisi võeti väga soojalt vastu.

 

Oli ikka vahva pühapäev, sest riisusime lehti, kärutasime mulda, lappisime ja saagisime puid, tassisime oksi ja õppisime tegema permapeenart. Viimase märksõnadeks on paber, puu, lehed ja kompost.

 

Kõhutäiteks üllatas pererahvas meid väga maitsva tomati-läätse supi ja pestoga.

 

Pererahvas oli väga tänulik, et nende elu natuke kergemaks tegime ja ka aia ilusamaks. Aga meile jäi lisaks vahvale koosveedetud päevale hinge teadmine, et teiste aitamine teeb kõige rohkem head veel aitajale endale.

Pihtla jaoskond käis talgutel
Permapeenar - märksõnadeks paber-papp, puuoksad, lehed, kompost. Foto: Kadri Paomees

FastLion CMS

Pihtla jaoskond käis talgutel

Pihtla jaoskond käis talgutel

Käib töö ja vile koos Foto: Kadri Paomees Peenematest okstest käis naise jõud üle, jämedamate jaoks oli vaja mehe ja sae jõudu Eelmisel pühapäeval, 11. oktoobril käis mitu autotäit Pihtla jaoskonna naisi Pöidel Andruse talus talgutel. Oli väga töökas päev, vahva pererahvas ning boonusena saime palju uusi kogemusi aianduse vallas.

Pihtla jaoskond käis talgutel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse