Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval Naiskodukaitse Harju ringkonna Männiku jaoskonnal on tavaks saanud korraldada igal sügisel perepäev mõnes Tallinna lähiümbruse asulas. Sel aastal korraldati vahva pereüritus Jüris. kohaga Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval

Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval

Birgit Vaarandi 27. sept. 2014

Naiskodukaitse Harju ringkonna Männiku jaoskonnal on tavaks saanud korraldada igal sügisel perepäev mõnes Tallinna lähiümbruse asulas. Sel aastal korraldati vahva pereüritus Jüris.

Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval
Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval

Kuigi perepäev jäi üsna septembri lõppu, soosis ilmataat ettevõtmist imeilusa päikesekuldse sügisilmaga, tehes meele rõõmsaks nii korraldajatel, kui ka osalejatel.

 

Oma töid ja tegemisi olid tutvustama tulnud nii naiskodukaitsjad, kaitseliitlased, kodutütred, noored kotkad, kui ka Assaku päästekomando mehed, kes saabusid kohale suure tuletõrjeautoga.

 

Tegevusi ja põnevust jätkus kõigile, nii emadele-isadele, kui ka lastele ja vanavanematele. Elevust ja rõõmu pakkus iga-aastane perevõistlus, mille erinevaid ülesandeid õhinal täideti, aga ka õnneloos vahvate auhindadega. Kaitseliitlased tutvustasid metsas käimise varustust, suurt telki ja relvasid. Proovida sai sõduri seljakoti ja rakmete raskust ning õhkpüssist märki lasta. Samuti sai tutvuda esmaabi võtetega, sest kunagi ei või teada, millal selliseid teadmisi vaja võib minna.

 

Nii, nagu igal aastal, pakuti ka nüüd välikatla pannil valminud hõrkusid pannkooke naiskodukaitsjate enda keedetud moosidega, mis tekitasid nii mõnelegi naeratuse suule ja väiksematele moosivõru suu ümber.

 

Tänavune perepäev jättis head mälestused ja rõõmsa tuju, loodame järgmisel septembrikuisel perepäeval enda ümber näha veel rohkem toredaid peresid!

 

Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval
← Eelmine
Keila Käbi vol 2

FastLion CMS

Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval

Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval

Kuigi perepäev jäi üsna septembri lõppu, soosis ilmataat ettevõtmist imeilusa päikesekuldse sügisilmaga, tehes meele rõõmsaks nii korraldajatel, kui ka osalejatel Oma töid ja tegemisi olid tutvustama tulnud nii naiskodukaitsjad, kaitseliitlased, kodutütred, noored kotkad, kui ka Assaku päästekomando mehed, kes saabusid kohale suure tuletõrjeautoga Naiskodukaitse Harju ringkonna Männiku jaoskonnal on tavaks saanud korraldada igal sügisel perepäev mõnes Tallinna lähiümbruse asulas. Sel aastal korraldati vahva pereüritus Jüris.

Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse