Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse eest koroonakriisi lahendamisesse Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse Peaminister Jüri Ratas kirjutas oma tänukirjas Naiskodukaitsele, et on uhke, et suutsime ühiskonnana ja iga eestimaalase kaasabil nakkuse levikule vastu seista ning sellega oma inimesi hoida. ← Eelmine Üleskutse: teeme lapsele pai, avades südame Järgmine → Ma ei unusta sind! Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse eest koroonakriisi lahendamisesse

Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse eest koroonakriisi lahendamisesse

12. juunil 2020

Peaminister Jüri Ratas kirjutas oma tänukirjas Naiskodukaitsele, et on uhke, et suutsime ühiskonnana ja iga eestimaalase kaasabil nakkuse levikule vastu seista ning sellega oma inimesi hoida.

Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse eest koroonakriisi lahendamisesse

Naiskodukaitsjad olid ühed esimesed vabatahtlikud, kes tulid appi viiruse levikule piiri panema. Naised osalesid kriisi ajal erinevates tegevustes, toetamaks Politsei- ja Piirivalveametit, Terviseametit, Häirekeskust ja kohalikke omavalitsusi - abis käidi Terviseameti staabis, erinevate haiglate juures esmast triaa¾i tegemas, kriisi alguses Tallinnas ja Tartus saabuvatele reisijatele koroonaviirusega seotud infot jagamas, piiri valvamas, poodides eriolukorra kehtestatud reegleid selgitamas ja nende järgimist jälgimas, Toidupangal abis abisaadetisi pakkimas jne. Kriisi jooksul panustas vabatahtlikuna pea 400 naiskodukaitsjat üle terve Eesti. Ka eriolukorra lõppedes ei lõpetanud kõik naiskodukaitsjad oma teenistust, vaid osad neist jätkavad haiglate ja Häirekeskuse toetamist.

Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming tänab südamest kõiki naiskodukaitsjaid, kes panustasid oma aega ja energiat kriisi lahendamisse. "Tean, et teie töö oli sõltumata ametikohast vaimselt pingeline ja emotsionaalselt keeruline, kuid te saite hakkama! Uhke on lugeda teie tagasisidest positiivseid emotsioone, rahulolu tehtud tööst ja et kõige olulisem oli teie jaoks tunne, et saite inimesi aidata - kasvõi ära kuulates või hea sõnaga toeks olles nende muret vähendada. Aitäh, naiskodukaitsjad, olen tõesti tänulik," sõnas Tooming uhkusega.

Järgmine →
Ma ei unusta sind!

FastLion CMS

Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse

Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse

Naiskodukaitsjad olid ühed esimesed vabatahtlikud, kes tulid appi viiruse levikule piiri panema Naised osalesid kriisi ajal erinevates tegevustes, toetamaks Politsei- ja Piirivalveametit, Terviseametit, Häirekeskust ja kohalikke omavalitsusi - abis käidi Terviseameti staabis, erinevate haiglate juures esmast triaa¾i tegemas, kriisi alguses Tallinnas ja Tartus saabuvatele reisijatele koroonaviirusega seotud infot jagamas, piiri valvamas, poodides eriolukorra kehtestatud reegleid selgitamas ja nende järgimist jälgimas, Toidupangal abis abisaadetisi pakkimas jne Peaminister Jüri Ratas kirjutas oma tänukirjas Naiskodukaitsele, et on uhke, et suutsime ühiskonnana ja iga eestimaalase kaasabil nakkuse levikule vastu seista ning sellega oma inimesi hoida.

Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse eest koroonakriisi lahendamisesse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse