Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Peale on tulemas uued organisatsiooniõpetuse instruktorid Peale on tulemas uued 28. -30. jaanuarini toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus. Kursuse eesmärk on anda Naiskodukaitsele instruktorid, kes on suutelised läbi viima tunde baasväljaõppe Organisatsiooniõpetuse mooduli raames. Seekordsel kursusel omandasid ja jagasid teadmisi, oskusi ning mõtteid 13 Naiskodukaitse liiget, kelledest 3 olid küll ametlikult õpetaja ja 10 õppija rollis. ← Eelmine Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi Järgmine → Präänikuga organisatsiooni tutvustamas Peale on tulemas uued organisatsiooniõpetuse instruktorid

Peale on tulemas uued organisatsiooniõpetuse instruktorid

Nele Sarrapik 1. veebr. 2011

28.-30. jaanuarini toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus. Kursuse eesmärk on anda Naiskodukaitsele instruktorid, kes on suutelised läbi viima tunde baasväljaõppe Organisatsiooniõpetuse mooduli raames. Seekordsel kursusel omandasid ja jagasid teadmisi, oskusi ning mõtteid 13 Naiskodukaitse liiget, kelledest 3 olid küll ametlikult õpetaja ja 10 õppija rollis.

Peale on tulemas uued organisatsiooniõpetuse instruktorid
Loov õpetus teeb igast inimesest geeniuse

Kursuse ülesehitus iseenesest soodustab seda, et kaob piir õpetaja ja õppija vahel, sest tunde annavad kõik, analüüsivad kõik, ideid genereerivad kõik ja ka õpivad kõik. Kursus mööduski tunde andes, analüüsides ja veel analüüsides ja siis jälle analüüsides, sest eks enese ja teiste instruktorite adekvaatne analüüsimine on üks heaks instruktoriks olemise eelduseid. Lisaks otsatule analüüsile prooviti omal nahal läbi erinevaid aktiivõppemeetodeid ja arendati loovust mitmekesiste vahepaladega. Nüüd ootab kursusel käinuid ees õppepraktika, kus tuleb viia läbi tunde oma koduringkonnas toimuval baasväljaõppe organisatsiooniõpetuse moodulil.

Peale on tulemas uued organisatsiooniõpetuse instruktorid
Lääne ringkonna esinaine Mare Laide oma õpetajaoskusi proovile panemas

Organisatsioon on täpselt nii tugev kui organisatsiooniteadlikud on selle liikmed. Seega on Naiskodukaitse tulevik üsna suurel määral just äsjakoolitatud instruktorite kätes, kes õppepraktika käigus saavad loodetavasti edukalt sulandatud juba olemasolevate instruktorite hulka. Et olla hea organisatsiooniõpetuse instruktor pead ennast pidevalt täiendama ja täiendama ja täiendama. Pead olema ise kõige suurem patrioot ja oma eeskujuga nakatama teisi. Pead otsima salamõtet ja suurt eesmärki iga organisatsiooniõpetuse tunni eesmärgist. Sa pead olema loov ja paindlik, valmis ootamatusteks ja oodatuks.

 

Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus toimus juba kolmandat korda ja koos värskete alustajatega on Naiskodukaitsel juba umbes 35 organisatsiooniõpetuse instruktorit.

FastLion CMS

Peale on tulemas uued

Peale on tulemas uued

Loov õpetus teeb igast inimesest geeniuse Kursuse ülesehitus iseenesest soodustab seda, et kaob piir õpetaja ja õppija vahel, sest tunde annavad kõik, analüüsivad kõik, ideid genereerivad kõik ja ka õpivad kõik Kursus mööduski tunde andes, analüüsides ja veel analüüsides ja siis jälle analüüsides, sest eks enese ja teiste instruktorite adekvaatne analüüsimine on üks heaks instruktoriks olemise eelduseid 28.-30. jaanuarini toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus. Kursuse eesmärk on anda Naiskodukaitsele instruktorid, kes on suutelised läbi viima tunde baasväljaõppe Organisatsiooniõpetuse mooduli raames. Seekordsel kursusel omandasid ja jagasid teadmisi, oskusi ning mõtteid 13 Naiskodukaitse liiget, kelledest 3 olid küll ametlikult õpetaja ja 10 õppija rollis.

Peale on tulemas uued organisatsiooniõpetuse instruktorid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse