Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa kivid Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa 2012. aasta on Naiskodukaitse juubeliaasta. Täitub 85 aastat päevast, mil meie eelkäijad istusid suure laua taha ja panid aluse organisatsioonile, mida me praegu tunneme Naiskodukaitse nime all. Aastate jooksul on Naiskodukaitse tegevus paljuski muutunud, kuid on midagi, mis ei muutu kunagi - meie naised. Siin on naised, keda ühendab piiritu isamaa-armastus. Juubeliaasta puhul keerutame ajalootolmu üles - nii et püsige lainel! Tähtpäevad ← Eelmine Heledais kleitides daamid ei anna asu Järgmine → Haapsalu salli jälgedes Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa kivid

Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa kivid

Eveli Sammelselg 16. jaan. 2012

2012. aasta on Naiskodukaitse juubeliaasta. Täitub 85 aastat päevast, mil meie eelkäijad istusid suure laua taha ja panid aluse organisatsioonile, mida me praegu tunneme Naiskodukaitse nime all. Aastate jooksul on Naiskodukaitse tegevus paljuski muutunud, kuid on midagi, mis ei muutu kunagi - meie naised. Siin on naised, keda ühendab piiritu isamaa-armastus.

Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa kivid
Mis on patriotism? Kust ta tuleb? Mis paneb meid ütlema, et me oleme patrioodid? Neile ja paljudele muudele küsimustele püüab vastust leida Nele Sarrapik oma kõnes isamaale. Tegemist on Nele peetud kõnega aastast 2006, mil ta oli Tartu ringkonna esinaine ja pidas traditsioonilise "Kõne isamaale" Naiskodukaitse Keskkogul. Nele on oma südamlike tekstidega rõõmustanud meid juba mitmeid aastaid. Nele oskab sõnadesse panna selle, mida meie ei suuda, kuid mõtleme. Nele tekstid on ajatud.
"Mulle meeldib Eestimaa üleni, sest siin on kõigel kodumaik juures."- Kõne isamaale, Nele Sarrapik.
Juubeliaasta puhul keerutame ajalootolmu üles - nii et püsige lainel!

FastLion CMS

Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa

Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa

Mis on patriotism? K ust ta tuleb? Mis paneb meid ütlema, et me oleme patrioodid? Neile ja paljudele muudele küsimustele püüab vastust leida Nele Sarrapik oma kõnes isamaale Tegemist on Nele peetud kõnega aastast 2006, mil ta oli Tartu ringkonna esinaine ja pidas traditsioonilise "Kõne isamaale" Naiskodukaitse Keskkogul 2012. aasta on Naiskodukaitse juubeliaasta. Täitub 85 aastat päevast, mil meie eelkäijad istusid suure laua taha ja panid aluse organisatsioonile, mida me praegu tunneme Naiskodukaitse nime all. Aastate jooksul on Naiskodukaitse tegevus paljuski muutunud, kuid on midagi, mis ei muutu kunagi - meie naised. Siin on naised, keda ühendab piiritu isamaa-armastus.

Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa kivid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse