Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnumaa ringkonnakogu valis uusi esindajaid Pärnumaa ringkonnakogu valis uusi 5. märtsil kui kogu Eesti valis endale riigikokku uusi esindajaid, valis Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond endale uue esinaise ning täiendas juhatust, revisjonikomisjoni ning delegaatide nimistut. ← Eelmine Orkaani ajal andis Naiskodukaitse evakuatsioonirühm küpsuseksami Järgmine → Kui meeled vajavad tehnoülevaatust Pärnumaa ringkonnakogu valis uusi esindajaid

Pärnumaa ringkonnakogu valis uusi esindajaid

Pille Perner 14. märtsil 2023

5. märtsil kui kogu Eesti valis endale riigikokku uusi esindajaid, valis Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond endale uue esinaise ning täiendas juhatust, revisjonikomisjoni ning delegaatide nimistut.

Pärnumaa ringkonnakogu valis uusi esindajaid
Pärnumaa uus esinaine Leiu lepik.

Keskpäeval kogunesid kõikide jaoskondade esindajad ja delegaadid Pikale tänavale ringkonnakogu istungile.

 

Päeva alustas ametisse astunud Kaitseliidu Pärnumaa maleva ja Lääne maakaitseringkonna uus pealik kolonelleitnant Raigo Paimla. Pealik tutvustas tulevikuplaane ning muudatusi, mis ringkonnas ootamas. Lisaks vabatahtlike võimalusi ja rolli kaasa rääkida organisatsiooni arengus. Pealik rõhutas Naiskodukaitse sihtüksuste rolli riigikaitses ning kiitis „võimendajana” toimimist.

 

Teisena tutvustas oma ametit üleandev Pärnumaa ringkonna esinaine Anneli Pesti eelmise aasta tegemisi, eesmärke, mis said täidetud ning plaane, mis ootavad elluviimist.

 

Kindlaid arenguettepanekuid tegi revisjonikomisjoni liige Margit Veltson, kes viitas e-kursuste olulisusele uutele juhatuste ning revisjonikomisjonide liikmetele, rõhutas tunnustuste statuudi väljatöötamise tähtsust, arenguvestluste vajalikkust eri tasanditel ning väljaõppe saanud mentorite vajadust ringkonnas.

 

Päeva kõige aktiivsema osa moodustas uute liikmete valimine. Esimesena valiti ametisse uus esinaine, kelleks sai senine Vändra jaoskonna esinaine Leiu Lepik. 

Aseesinaisena jätkab Ivi Korju. Ringkonna juhatuse liikmed on Kait Kosenkranius, Anneli Rabbi, Hele Nööri.

Revisjonikomisjoni moodustavad Margit Veltson, Marika Linkrus, Tea Sildoja ning asendusliige Terje Võsumets.

Keskkogu delegaadina esindavad meie ringkonda Maie Pitsal ja Kairi Tilsen, asendusdelegaat on Alliki Orasmäe.

 

FastLion CMS

Pärnumaa ringkonnakogu valis uusi

Pärnumaa ringkonnakogu valis uusi

Pärnumaa uus esinaine Leiu lepik Keskpäeval kogunesid kõikide jaoskondade esindajad ja delegaadid Pikale tänavale ringkonnakogu istungile 5. märtsil kui kogu Eesti valis endale riigikokku uusi esindajaid, valis Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond endale uue esinaise ning täiendas juhatust, revisjonikomisjoni ning delegaatide nimistut.

Pärnumaa ringkonnakogu valis uusi esindajaid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse