Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnu naised jagasid Eesti ja Ukraina värvides lõngakomplekte Pärnu naised jagasid Eesti Pärnumaa naiskodukaitsjad tutvustasid Naiskodukaitse selle aastast soki-ja kindakampaaniat 19. oktoobril Endla teatris toimunud Eesti-Ukraina folgiõhtul. Naiskodukaitsjate eesmärgiks on kokku koguda võimalikult suur hulk rahvusvärvides isetehtud villaseid sokke ja sõrmkindaid, lisada neile soojad tervitused ning saata asjad piirkonda, kus neid kõige enam vaja läheb. ← Eelmine 'Naisteranna' võistkond tõi Sookollilt III koha Järgmine → Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid parimaid ühisel laskevõistlusel Pärnu naised jagasid Eesti ja Ukraina värvides lõngakomplekte

Pärnu naised jagasid Eesti ja Ukraina värvides lõngakomplekte

Karmen Vesselov

Pärnumaa naiskodukaitsjad tutvustasid Naiskodukaitse selle aastast soki-ja kindakampaaniat 19. oktoobril Endla teatris toimunud Eesti-Ukraina folgiõhtul. Naiskodukaitsjate eesmärgiks on kokku koguda võimalikult suur hulk rahvusvärvides isetehtud villaseid sokke ja sõrmkindaid, lisada neile soojad tervitused ning saata asjad piirkonda, kus neid kõige enam vaja läheb.

Pärnu naised jagasid Eesti ja Ukraina värvides lõngakomplekte
Sokid Pärnumaa ringkonna liikmelt Raililt.
Pärnu naised jagasid Eesti ja Ukraina värvides lõngakomplekte

Pühapäeva õhtul toimunud heategevuslik folgiõhtu oli pühendatud Eesti ja Ukraina koostööle. Kontserdil esinesid ansambel Svjata Vatra, Pärnu Ukraina Seltsi ansambel, Kukerpillid, Kihnu pillilapsed ja Järsumäe Virve. Kontserdi tulu läks Ukraina toetuseks.

 

Enne kontserdi algust pakkusid naiskodukaitsjad teatri fuajees kõigile huvilistele Eesti ja Ukraina värvides lõngakomplekte, millest piisab soki- või kindapaarile sinimustvalge ja sinikollase triibu kudumiseks. Lõngad olid valmis keritud ja pakitud juba varasematel õhtutel. Teatris said lõngakoti kaasa poolsada käsitööhuvilist, kes kõik lubasid vähemalt ühe paari sokke või kindaid Ukraina toetuseks ise kududa või siis viia lõngakomplektid oma tuttavatele.  

 

Kudumisprojekti kaudu näitab Naiskodukaitse sümboolset toetust Ukraina Rahvuskaardi ridades võitlevatele meestele ning kriisipiirkonnas abivajavatele tsiviilelanikele. Heategevuslikul folgiõhtul osalenud kindral Johannes Kert tänas Naiskodukaitset ja tunnustas meid selle eest, et oleme abiks ja nähtaval.

 

Pärnumaa ringkonna naised plaanivad lähinädalatel osaleda ka teistel üritustel linnas ja maakonnas ning seal rahvusvärvides lõnga jagada. Selleks, et kootud sokkide ja kinnaste kohaletoomist lihtsamaks teha, on Naiskodukaitsele appi tulnud Maarja-Magdaleena Gild ja Kaubamajaka Pärlipood, kes on lahkelt nõus meie kogumiskorve kampaania lõpuni enda juures hoidma.

FastLion CMS

Pärnu naised jagasid Eesti

Pärnu naised jagasid Eesti

Sokid Pärnumaa ringkonna liikmelt Raililt Pühapäeva õhtul toimunud heategevuslik folgiõhtu oli pühendatud Eesti ja Ukraina koostööle Pärnumaa naiskodukaitsjad tutvustasid Naiskodukaitse selle aastast soki-ja kindakampaaniat 19. oktoobril Endla teatris toimunud Eesti-Ukraina folgiõhtul. Naiskodukaitsjate eesmärgiks on kokku koguda võimalikult suur hulk rahvusvärvides isetehtud villaseid sokke ja sõrmkindaid, lisada neile soojad tervitused ning saata asjad piirkonda, kus neid kõige enam vaja läheb.

Pärnu naised jagasid Eesti ja Ukraina värvides lõngakomplekte

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse