Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnu jaoskond pidas esimese üldkoosoleku Pärnu jaoskond pidas esimese 14. veebruaril pidas Naiskodukaitse Pärnu jaoskond oma esimese üldkoosoleku. Kohal oli 25 jaoskonna liiget, kes oma hääletamistes olid üksmeelsed. Valimisi oli palju, sest jaoskonna asutamise ajal eelmisel suvel ei pidanud me veel kõiki ametikohti täitma. Foto autor Anneli Rabbi ← Eelmine Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira kodu noori Järgmine → Pärnumaa ringkond sai juurde Ülejõe jaoskonna Pärnu jaoskond pidas esimese üldkoosoleku

Pärnu jaoskond pidas esimese üldkoosoleku

Karmen Vesselov 15. veebr. 2016

14. veebruaril pidas Naiskodukaitse Pärnu jaoskond oma esimese üldkoosoleku. Kohal oli 25 jaoskonna liiget, kes oma hääletamistes olid üksmeelsed. Valimisi oli palju, sest jaoskonna asutamise ajal eelmisel suvel ei pidanud me veel kõiki ametikohti täitma.

Jaoskonna juhatuse liikmena sai rotatsiooni korras aeg täis Kaire Nõmmel ning tema asemele astub staa¾ikas liige Maret Kommer. Pärnu jaoskonna juhatuse asendusliikmeks valiti Li Soome.

 

Pärnu jaoskonnas hakkavad revisjoni läbi viima Õie Leigri, Kaire Nõmm ja Ello Jaaniste. Revisjonikomisjoni asendusliige on Kaidi Suviste.

 

Pärnumaa ringkonnakogus hakkavad Pärnu jaoskonda esindama Margit Veltson, Kaire Nõmm ja Liina Toome, asendusliige on Kristi Lehtla.

 

Üldkoosolek algas ringkonna esinaise Jana Otsa tervitusega. Ladusalt sujunud valimiste järel vaatasime tagasi möödunud aasta sündmustele ning pidasime plaani eelolevaks aastaks. Sõbrapäeval toimunud koosolek lõppes mõnusa tee ja koogiga.

Pärnu jaoskond pidas esimese üldkoosoleku
Pärnumaa ringkonna esinaine Jana Ots tervitas Pärnu jaoskonna liikmeid. Foto autor Liina Toome
Pärnu jaoskond pidas esimese üldkoosoleku
Pärnu jaoskonna vastsed juhid ja revidendid koos jaoskonna esinaise ja aseesinaisega. Foto autor Anneli Rabbi

FastLion CMS

Pärnu jaoskond pidas esimese

Pärnu jaoskond pidas esimese

Jaoskonna juhatuse liikmena sai rotatsiooni korras aeg täis Kaire Nõmmel ning tema asemele astub staa¾ikas liige Maret Kommer Pärnu jaoskonna juhatuse asendusliikmeks valiti Li Soome 14. veebruaril pidas Naiskodukaitse Pärnu jaoskond oma esimese üldkoosoleku. Kohal oli 25 jaoskonna liiget, kes oma hääletamistes olid üksmeelsed. Valimisi oli palju, sest jaoskonna asutamise ajal eelmisel suvel ei pidanud me veel kõiki ametikohti täitma.

Pärnu jaoskond pidas esimese üldkoosoleku

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse