Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Paberid korda! Paberid korda! Kaunil päikesepaistelisel pühapäeval toimus Männikul Harju malevas järjekordne administreerimise õppepäev. Eesmärgiks anda teadmised, oskused ja hoiakud oma jaoskonna tegevuse nõuetekohaseks ja otstarbekaks administreerimiseks. ← Eelmine Naiskodukaitse Keila jaoskond kutsub rahvuslike meenete valmistamise töötuppa Järgmine → Harju ringkonnakogu Paberid korda!

Paberid korda!

Helen Allas 18. märtsil 2013

Kaunil päikesepaistelisel pühapäeval toimus Männikul Harju malevas järjekordne administreerimise õppepäev. Eesmärgiks anda teadmised, oskused ja hoiakud oma jaoskonna tegevuse nõuetekohaseks ja otstarbekaks administreerimiseks.

Paberid korda!

Nagu ikka revisjoni käigus välja tuleb, vajaksid jaoskonna juhtkonna liikmed rohkem nõustamist protokollide ja otsuste koostamisest.

 

Õppepäeva kõige mahukam osa oligi keskendunud sellele teemale. Heidi Toomse viis meid kurssi protokollide ja otsuste korrektsest vormistamisest. Samuti sai kõigile ühiselt selgeks, milliseid õigusakte peaks vaatama kui mõni asi selgusetuks jääb.

 

Teooria sai ka pärast lõunasööki praktiliselt kinnitatud ning igaüks sai grupitööna vormistada täiusliku protokolli ja otsuse. Kuigi reeglina peab protokoll olema esitatud 7 päeva jooksul peale koosolekut, siis seekord pidid naised 30 minutiga hakkama saama. Kuid vähemalt teavad kõik õppepäeval osalenud, kuidas nüüdsest õigesti vormistada.

 

Seejärel tutvustas ringkonna esinaine Anu Püümets ergutusi ja selgitas kuidas vormistada esildis ergutuse saamiseks. Saime kõik ka näidiseks täita esildise ergutuse saamiseks. Üleskutsena jäi kõlama, et märkaksime aktiivseid liikmeid enda ümber ja kui tingimused täidetud, siis ka neid ergutaksime.

 

Lõpuks rääkis ringkonna instruktor Pille Veitmaa ka muudest liikmetega seotud protseduuridest ning saime omavahel natuke ka arutada, mis veel vajaks selgitust.

 

Oli väga praktiline ning töökas pühapäev ning kindlasti muudab see jaoskonnasisest asjaajamist lihtsamaks ning korrektsemaks.

Järgmine →
Harju ringkonnakogu

FastLion CMS

Paberid korda!

Paberid korda!

Nagu ikka revisjoni käigus välja tuleb, vajaksid jaoskonna juhtkonna liikmed rohkem nõustamist protokollide ja otsuste koostamisest Õppepäeva kõige mahukam osa oligi keskendunud sellele teemale Kaunil päikesepaistelisel pühapäeval toimus Männikul Harju malevas järjekordne administreerimise õppepäev. Eesmärgiks anda teadmised, oskused ja hoiakud oma jaoskonna tegevuse nõuetekohaseks ja otstarbekaks administreerimiseks.

Paberid korda!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse