Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
On eestlased lumes ja eestlased jääl…. On eestlased lumes ja Meile eestlastele üsnagi tähendusrikkal päeval 02. 02, Tartu Rahulepingu aastapäeval, toimusid Kaitseliidu meistrivõistlused suusatamises. Toimumiskohaks oli seekord Järvamaa, Valgehobusemägi. Startisime tähtsale spordiüritusele kell 8. 30 staabist. Harju maleva esindajatest olid kõige arvukamalt väljas Harju NKK veteranid (vanus 35- …. ). Nemad said ka meie säravaima tiitli osalisteks, saavutades auväärse III koha. Rohkem Harjusse kahjuks auhinnalisi kohti ei tulnud, malevate üldkokkuvõttes saavutasime 11. koha. 02 kell 19 On eestlased lumes ja eestlased jääl….

On eestlased lumes ja eestlased jääl….

Riina Uuk 7. veebr. 2013

Meile eestlastele üsnagi tähendusrikkal päeval 02.02, Tartu Rahulepingu aastapäeval, toimusid Kaitseliidu meistrivõistlused suusatamises. Toimumiskohaks oli seekord Järvamaa, Valgehobusemägi. Startisime tähtsale spordiüritusele kell 8.30 staabist. Harju maleva esindajatest olid kõige arvukamalt väljas Harju NKK veteranid (vanus 35- ….). Nemad said ka meie säravaima tiitli osalisteks, saavutades auväärse III koha. Rohkem Harjusse kahjuks auhinnalisi kohti ei tulnud, malevate üldkokkuvõttes saavutasime 11. koha.

On eestlased lumes ja eestlased jääl….
Naised hoos..
On eestlased lumes ja eestlased jääl….
ja ka noored suusatamist nautimas

Korraldusliku poole pealt: ilm oli tellitult imeilus, rada tipptasemel, kohtunikud õiglased. Midagi halba küll ütelda polnud. Osalejatele meeldis väga, et sellel aastal oli kohapeal ka kommentaator, kes vürtsikalt suusatajaid teele saatis ja vastu võttis. Tõsiselt hea tasemega ürituse eest teeme Järva malevale suure-suure kummarduse. Täname ka Albu valda ja korraldusmeeskonda.

 

Ühe võistleja (Tarmo Amer’i) arvates vedas samuti eriliselt ilmaga, sõita oli väga mõnus ja rada oli igati korralik. Vaid viimased võistlejad said mõnusalt pehme lumesaju osaliseks. Ta meenutas näiteks 3-4 a taguseid aegu, kui noored sõitsid ühes noortelaagris mäest alla laskumistel lausa poriloiku, kuna aga teatavasti poris suusk tõrgub, siis olid osalejate riided ja nad ise kaelaauguni porised. Suuski ja suusasaapaid pesti lausa duši all. Tarmo arvates tuleks noorte seas propageerida suusatamist ja tuleks aidata kaotada hirm selle spordiala ees. Kui välja arvata eriti järsud mäed, siis ei olnud suusatamises absoluutselt miskit hullu. Minule, kui ühele võistlejaist, meeldis üritus väga, isegi kui ma end nii mõnelgi rajalõigul üsna värvikalt kirusin, oli lõppkokkuvõttes osavõtt puhas nauding. Kõik toimis ja sujus ladusalt. Kohtume järgmisel aastal taas suusarajal, libedat suuska meile. Kui jätkub sama arvestus, siis kuulun järgmisel aastal ka juba veteranide tiimi. Mis iseenesest võtab muige suunurka, kuid nii on kord juba otsustatud, polegi varem veteran olnud. 

On eestlased lumes ja eestlased jääl….
Riina lumistel kiirustel

FastLion CMS

On eestlased lumes ja

On eestlased lumes ja

Naised hoos Meile eestlastele üsnagi tähendusrikkal päeval 02.02, Tartu Rahulepingu aastapäeval, toimusid Kaitseliidu meistrivõistlused suusatamises. Toimumiskohaks oli seekord Järvamaa, Valgehobusemägi. Startisime tähtsale spordiüritusele kell 8.30 staabist. Harju maleva esindajatest olid kõige arvukamalt väljas Harju NKK veteranid (vanus 35- ….). Nemad said ka meie säravaima tiitli osalisteks, saavutades auväärse III koha. Rohkem Harjusse kahjuks auhinnalisi kohti ei tulnud, malevate üldkokkuvõttes saavutasime 11. koha.

On eestlased lumes ja eestlased jääl….

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse