Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Nõmme jaoskond aastail 2015-2016 Nõmme jaoskond aastail 2015-2016 aasta lõpus oli Nõmme jaoskonnas 41 liiget Nõmme jaoskond aastail 2015-2016

Nõmme jaoskond aastail 2015-2016

2015. aastal valiti uueks esinaiseks Jette Aus. Aseesinaiseks sai Silja Hallik, juhatuses jätkas Eike Pilt ning uuteks liikmeteks valiti Jane Keel ja Mariliis Vahera. Mariliisi lahkudes Kaitseliidu Nõmme malevkonda jätkas tema tööd poole aasta pealt asendusliige Pille Part.

Uus juhatus võttis põhiülesandeks kõigi liikmetega kontakti saamise ning püüdlemise Kaitseliidu (KL-i) aastakäsus toodud baasväljaõpete (BVÕ-de) läbimise, liikmemaksu tasumise ja üritustel osalemise protsentide saavutamise poole. Lisaks kontaktide kontrollimisele ja uuendamisele viidi läbi ka arenguvestlused pea kõigi jaoskonna liikmetega, mis julgustas mitmeid passiivseid liikmeid uuesti aktiivseks hakkama.

 

Kogu Naiskodukaitse (NKK) Tallinna ringkonna ja KL Tallinna maleva jaoks korraldasime kevadel emadepäeva perepäeva, mida külastas üle 100 inimese ja mis osutus üheks populaarseimaks ürituseks sel aastal. Ilus ilm soosis päeva kordaminekut ja kõik külalised olid lahkudes rõõmsad ja rahul. Ürituse kohta saab lugeda siit: http://naiskodukaitse.ee/Emadepaeval_kasikaes__2655

 

Kaitseliidu Nõmme malevkonnaga koostöös jagasime teed nii kevadisel kui ka sügisesel Rabajooksul (http://malevkond.ee/kust-tulevad-need-kes-jaksavad-riiki-kaitsta/), juunis mälestasime Pääsküla raudteejaama mälestusmärgi juures küüditamise ohvreid (http://malevkond.ee/ei-ole-unustanud/) ning jaoskonna liikmed olid abiks ka patrullvõistluse Nõmme Välk korraldamisel.

 

 

Kaitseliidu Nõmme malevkonna veebisaidi aasta populaarseimaks artikliks sai Nõmme jaoskonna liikme Aigi Talu värvikas kokkuvõte oma viiendast Scoutsrännakust, mille kohta saab lugeda siit: http://malevkond.ee/vaike-viidikas-15-kilo-liiva-ja-30-kilomeetrit/. Nõmme jaoskonnas on kanged naised!

 

Detsembris korraldasime taaskord jaoskonna kohviõhtu, kus saime NKK elu üle arutleda ja muljeid vahetada.

 

Seoses aasta alguse kontaktide värskendamisega selgus, et mitmetel liikmetel ei toiminud ükski kontakt, mõned arvasid, et nad enam organisatsiooni liikmed ei ole ning ei soovinud ka jätkata. Seega lõpetasime aasta 37 liikmega, kuid positiivse teadmisega, et kõik on kättesaadavad ja olemas.

 

 

2016. aastal jätkas juhatus pea samasuguses koosseisus, vaid Pille Pardi asemel sai juhatuse liikmeks Lea Överus.

 

Ringkonnale korraldasime veebruaris enesekaitsekoolituse, mis osalejatele väga meeldis. Märtsis alustasime Lääne jaoskonna eeskujul uue motivatsiooniürituse traditsiooniga, mis kannab nime "Maailma Köök". Meil oli võimalus korraldada see Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse õppeköögis, kus oli mõnusalt ruumi kõigil käed külge panna ja pärast ühiselt tehtud hõrgutisi nautida. Sel aastal valisid ürituse korraldajad mehhiko köögi, mis oli ülimaitsev!

 

Jaoskonna juhatusel toimus ka kokkusaamine Nõmme linnaosavalitsusega, kus arutati koostöövõimalusi ning lepiti kokku NKK osalemine Nõmme Kevade perepäeval ja Sõbra tänava laadal. Scoutsrännakul osales sel aastal lausa viis Nõmme jaoskonna kanget naist:

Nõmme jaoskond aastail 2015-2016

Septembris toimus taaskord jaoskonna motivatsiooniüritus ning seekord käisime matkal Metsanurme-Üksnurme ajaloo- ja loodusõpperajal. Ilm oli ilus, giid rääkis põnevat juttu ja päev oli igati tore.

 

Aasta jooksul jätkasime traditsioonilisi koostööüritusi KL Nõmme malevkonnaga – rabajooksud ja Tartu rahu aastapäeva tähistamine. Oktoobris toimunud NKK Tallinna ringkonna laskevõistlusel Jane Bond toodi kaks medalit ka Nõmme jaoskonda – uute tulijate arvestuses noppis esikoha Anu Asu ning vanemate olijate hõbemedali võitis Jette Karmin. Võistluse kohta saab lugeda siit: http://naiskodukaitse.ee/Tallinna_ringkonna_laskevoistlus_J_3141

 

Sügisel korraldasime traditsioonilise jaoskonna kohviõhtu, mis jällegi möödus põnevate vestluste saatel ja kolm tundi läks kui unenägu.

NKK Tallinna ringkonna aastapäeval tänasime mitmeid Nõmme jaoskonna liikmeid erinevate saavutuste eest ning saime kõik kohalolijad ka ühele pildile:

 

Nõmme jaoskond aastail 2015-2016

2016. aasta lõpus oli Nõmme jaoskonnas 41 liiget.

FastLion CMS

Nõmme jaoskond aastail 2015-2016

Nõmme jaoskond aastail 2015-2016

2015 aastal valiti uueks esinaiseks Jette Aus

Nõmme jaoskond aastail 2015-2016

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse