Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Nõmme jaoskond 2019. ja 2020. aastal Nõmme jaoskond 2019 ja Foto: Piret Holm Nõmme jaoskond 2019. ja 2020. aastal

Nõmme jaoskond 2019. ja 2020. aastal

2019. aasta

 

Jaoskonna juhatus 2019. aastal:
Esinaine: Jette Karmin
Aseesinaine: Pille Part
Juhatuse liikmed: Signe Tilk, Anu Asu, Signe Steinberg

 

2019. aastal jätkas jaoskonna esinaisena Jette Karmin. Aseesinaiseks valiti Pille Part, juhatuse liikmed olid Anu Asu, Signe Tilk ja Signe Steinberg.

 

Nõmme jaoskonnaga liitus  kaks uut liiget ja seega  on meid kokku peaagu 50 ning kuulume Tallinna ringkonnas suuruselt jaoskondade esikolmikusse.

 

Aasta jooksul toimus kaks põnevat motivatsiooniüritust: aprillis Maailma Köök, mille käigus valmistasime tai toite (igakevadine traditsioon) ja detsembris käisime uudistamas Kiek in de Köki bastionikäike ja torne. Toimus põnev ekskursioon, mis entusiastliku giidi tõttu kujunes planeeritud  kahe tunni asemel kolme ja poole tunniseks.

 

Nõmme jaoskond toetab alati Kaitseliidu Nõmme malevkonda Nõmmel traditsioonilise Rabajooksu raames tee pakkumisel. Nii oli ka 2019. aastal - nii kevadisel kui ka sügisesel Rabajooksul olid Naiskodukaitse naised abiks.

 

Koostöös Kultuurigrupiga korraldasime suvel  enesekaitseteemalise õppelaagri, mis toimus Võsul õppe-ja puhkekeskuses. Seda kohta käis Teeme Ära kampaania raames kevadel ka mitu Nõmme jaoskonna liiget korrastamas.

 

 

 

Nõmme jaoskond 2019. ja 2020. aastal
Võsu korrastamine
Nõmme jaoskond 2019. ja 2020. aastal
Võsu suvepäevad

5. septembril andsime pidulikult üle Nõmme malevkonnale 100. aastapäevaks kingitud puu. Sellest on kajastus ja pildid siin:

https://malevkond.ee/nkk-nomme-jaskonna-kingituse-ule-andmine-nomme-malevkonnale/ 

 

--

2020. aasta

 

Jaoskonna juhatus 2020. aastal:
 
Esinaine: Signe Steinberg
AseesinaineKaja Suu
Juhatuse liikmed: Margit Lõiv, Bärbel Salumäe

 

Aasta algas jaoskonna üldkoosolekuga, kus muuhulgas valiti ka uus jaoskonna esinaine ja vahetusid osad juhatuse liikmed. Jaoskonna esinaiseks valiti Signe Steinberg ja aseesinaiseks Kaja Suu.

Juhatuse liikmena jätkas Anu Asu, uute liikmetena valiti Margit Lõiv ja Bärbel Salumäe.

 

Meil olid 2020 aastaks suured plaanid, kuid koroonaviirus tegi nendele omad korrektuurid ja saime kevadel läbi viia kaks tutvumisõhtut – märtsis toimus see kohvikus KIUS ja juunis vabas õhus Stroomi pargis. Tutvumisõhtute idee kasvas välja arenguvestluste kokkuvõttest ja selle eesmärgiks on, et jaoskonna liikmed saaksid omavahel rohkem tuttavaks ka vabamas keskkonnas.  Sügisesed tutvumisõhtud jäid kahjuks toimumata, sest viirus seadis piirangud inimeste kogunemisele.

 

Jaoskonna korraldada oli koostöös Lääne jaoskonnaga orienteerumisõpe ja see tehti seekord vanalinnas. Osalejad said raja läbida endale sobival ajal.

 

Taaselustasime koostööd kohaliku kogukonnaga ning osalesime Sõbra tänava laadal, kus tutvustasime Naiskodukaitset, Ole valmis! rakendust ja rääkisime muudel ohutushoiu teemadel.

 

Edukalt osales Naiskodukaitse laskevõistlustel sport- ja lahingrelvadest laskmisel Tallinna ringkonna võistkonna koosseisus meie jaoskonna liige Külli Davel, kes koos  saavutasid väärika 3. koha.

 

Jaoskonna juhatuse liige Bärbel Salumäe aga sai tunnustatud kodanikupäeva aumärgiga, mille rahvastikuminister Riina Solman kodanikupäeval üle andis.

 

Jaoskonnaga liitus 2020. aastal neli uut liiget.

 

Nõmme jaoskond 2019. ja 2020. aastal
Tutvumisõhtu. Foto: Piret Holm

FastLion CMS

Nõmme jaoskond 2019 ja

Nõmme jaoskond 2019 ja

2019 aasta Jaoskonna juhatus 2019

Nõmme jaoskond 2019. ja 2020. aastal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse