Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Nõmme jaoskond 2017. ja 2018. aastal Nõmme jaoskond 2017 ja Side- ja staabi erialavõistlusel saavutas Tallinna ringkonna võistkond kolmanda koha ja sealgi võistkonnas olid neljast liikmest kolm Nõmmelt – Bärbel Salumäe , Eike Pilt ja Pille Part Nõmme jaoskond 2017. ja 2018. aastal

Nõmme jaoskond 2017. ja 2018. aastal

2017. aastal jätkas jaoskonna esinaisena Jette Karmin. Aseesinaiseks valiti Lea Överus ning juhatuse liikmeteks olid Annika Elmend, Signe Tilk ning Anu Asu.

 

Aasta alguses oli NKK Tallinna ringkonna naistel suurepärane võimalus osaleda vabariigi aastapäevaparaadil, millest haaras kinni ka mitu Nõmme jaoskonna liiget.

Veebruari lõpus käis Kaitseliidu Nõmme malevkond Kadaka lasteaias tähistamas Eesti riigi 99. ja Kadaka lasteaia 50. sünnipäeva, kohal olid ka Nõmme jaoskonna liikmed Naiskodukaitset tutvustamas  (http://malevkond.ee/nomme-staabikaitsjad-seeniorid-naiskodukaitsjad-ja-noored-uheskoos-uhise-asja-eest/).

Nõmme jaoskond 2017. ja 2018. aastal
Vabariigi aastapäeva paraad 2017. aastal

Aasta jooksul korraldasime kaks toredat ühisüritust: märtsis toimus teist korda Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse õppeköögis üritus "Maailma Köök", kus seekord katsetati india toite. Nagu ka eelmisel aastal, oli kõik ülimaitsev. Pimedal sügisõhtul tegime vahva laternamatka Seewaldi territooriumil ja tutvusime Pelguranna avastamata paikadega.

Nõmme jaoskond 2017. ja 2018. aastal

Sügisel korraldas Nõmme jaoskond koostöös Sadama jaoskonnaga edukalt evakuatsiooniõppuse.

 

Aasta jooksul liitus meiega 11 uut liiget, lahkus kolm ja teise jaoskonda läks üle kaks liiget, seega oli meid aasta lõpuks 47 naist.

 

Mainimist väärib, et nõmmekate seas on (2018. a seisuga) enim erialagruppide juhte:

  • Side- ja staabigrupi juht on Eike Pilt
  • Meditsiinigrupi juht on Pille Part 
  • Spordigrupi juht on Kärt Praks
  • Noortejuhtide juht on Bärbel Salumäe

Uhkusega saame öelda, et Scoutsrännaku parima aja „vorm 1“ kategoorias naiste arvestuses sai 2017. aastal Kärt Praks.

 

Side- ja staabi erialavõistlusel saavutas Tallinna ringkonna võistkond kolmanda koha ja sealgi võistkonnas olid neljast liikmest kolm Nõmmelt – Bärbel SalumäeEike Pilt ja Pille Part. 

FastLion CMS

Nõmme jaoskond 2017 ja

Nõmme jaoskond 2017 ja

2017 aastal jätkas jaoskonna esinaisena J ette Karmin

Nõmme jaoskond 2017. ja 2018. aastal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse