Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Näitus 'Vormid' Näitus 'Vormid' Keila Maakonnaraamatukogus avati 4. märtsil näitus vormiriietest. Näitus sai ülesse pandud ühiste jõududega ning näha võib nii Naiskodukaitse, noorteorganisatsioonide kui Kaitseliidu vorme. Esindatud on ka päästeamet ja kaitsevägi. Foto: Maarit Bärenson ← Eelmine Vabariigi aastapäeva sündmused Harju ringkonnas Järgmine → Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek Näitus 'Vormid'

Näitus 'Vormid'

Pille-Riin Moilanen 5. märtsil 2016

Keila Maakonnaraamatukogus avati 4. märtsil näitus vormiriietest. Näitus sai ülesse pandud ühiste jõududega ning näha võib nii Naiskodukaitse, noorteorganisatsioonide kui Kaitseliidu vorme. Esindatud on ka päästeamet ja kaitsevägi.

Näitus 'Vormid'
Foto: Maarit Bärenson
Näitus 'Vormid'
Foto: Maarit Bärenson
Erinevad vormiriided kajastavad  ajalugu ja tänapäeva, eesmärgiks tutvustada meie organisatsiooni laiemale publikule.
 
Plaan näitust teha ning koht olid olemas juba mitu kuud tagasi, kuid tegelikuks vormide kogumiseks kulus nädal ja ülesse panemiseks jäi vaid 4 päeva. Kuna inimesed on Harjumaal laiali, siis nii mõnegi vormi kohaletoimetamiseks läks vaja logistikaimesid. 
 
Suur tänu kõigile, kes kaasa aitasid, vorme laenasid, vormistasid ja ideedega toetasid.
 
Ootame kõiki Keila maakonnaraamatukogusse näitust vaatama ning palume ka jätta kommentaar külalisteraamatusse.
 
Näitus jääb avatuks kuni 30. aprillini ning külastada saab E-R 10.00-18.00, L 10.00-16.00.

 

Näitus 'Vormid'
Foto: Maarit Bärenson

FastLion CMS

Näitus 'Vormid'

Näitus 'Vormid'

Foto: Maarit Bärenson Foto: Maarit Bärenson Erinevad vormiriided kajastavad ajalugu ja tänapäeva, eesmärgiks tutvustada meie organisatsiooni laiemale publikule Plaan näitust teha ning koht olid olemas juba mitu kuud tagasi, kuid tegelikuks vormide kogumiseks kulus nädal ja ülesse panemiseks jäi vaid 4 päeva Keila Maakonnaraamatukogus avati 4. märtsil näitus vormiriietest. Näitus sai ülesse pandud ühiste jõududega ning näha võib nii Naiskodukaitse, noorteorganisatsioonide kui Kaitseliidu vorme. Esindatud on ka päästeamet ja kaitsevägi.

Näitus 'Vormid'

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse