Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naistelt naistele: kutsume osalema heategevuslikul orienteerumismängus Naistelt naistele: kutsume osalema Naiskodukaitse Tallinna ringkond korraldab 17. mail Nõmme-Mustamäepiirkonnas heategevusürituse «Viikingite aardejaht» Tallinna naistekriisikodu toetuseks. Järgmine → Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa ringkond Naistelt naistele: kutsume osalema heategevuslikul orienteerumismängus

Naistelt naistele: kutsume osalema heategevuslikul orienteerumismängus

Erle Eenmaa 11. mail 2009

Naiskodukaitse Tallinna ringkond korraldab 17. mail Nõmme-Mustamäepiirkonnas heategevusürituse «Viikingite aardejaht» Tallinna naistekriisikodu toetuseks.

«Viikingite aardejaht» on orienteerumismäng kogu perele, millest osavõtt on tasuline. Piletihinnad on vabalt valitavad ehk iga osaleja otsustab ise, millise summa heategevuseks loovutab.

Ürituse osavõtu tulud annetavad naiskodukaitsjad Tallinna naiste
kriisikodule, mis pakub varjupaika ning psühholoogilisi ja
juriidilisi nõuandeid naistele, kes kannatavad lähisuhtevägivalla all.

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna instruktori Eveli Sammelselja sõnul on majandusraskused ka kriisikodu rahalist seisu mõjutanud. "Oma üritusega tahame kindlustada, et koduvägivalla all kannatavatel naistel oleks koht kuhu oma probleemide korral pöörduda. Aidates leida naistel turvalisust, aitame ka lapsi ja nii kogu Eesti
ühiskonda" märkis Sammelselg.

Orienteerumismängus osalejad peavad vähemalt kolmeliikmelise meeskonnaga leidma aardekaardi järgi üles aardekirstu, selleks  tuleb aga eelnevalt läbida seikluslik rada ja sooritada erinevaid meeskonnatööoskust nõudvaid ülesandeid.

Aarete jahile saab minna vahemikus 10.00 kuni 12.00 ja see on jõukohane nii noortele kui ka eakatele. Start asub Ehitajate tee ja Üliõpilaste tee ristis.

Üritusele on oodatud kõik Kaitseliidu ja selle eriorganisatsioonide liikmed koos peredega, samuti ka kõik linnakodanikud.

Aardejahti toetab AS Kalev Chocolate Factory.


Lisainfo:
Erle Eenmaa

telefon 55629993

FastLion CMS

Naistelt naistele: kutsume osalema

Naistelt naistele: kutsume osalema

«Viikingite aardejaht» on orienteerumismäng kogu perele, millest osavõtt on tasuline Piletihinnad on vabalt valitavad ehk iga osaleja otsustab ise, millise summa heategevuseks loovutab Naiskodukaitse Tallinna ringkond korraldab 17. mail Nõmme-Mustamäepiirkonnas heategevusürituse «Viikingite aardejaht» Tallinna naistekriisikodu toetuseks.

Naistelt naistele: kutsume osalema heategevuslikul orienteerumismängus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse