Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjatega SEB Tallinna Sügisjooksule Naiskodukaitsjatega SEB Tallinna Sügisjooksule Jooksule minek ei olnud üldsegi lihtne, kuna toimumisaeg on ju sügisel, mil pea igal nädalavahetusel on erinevaid Naiskodukaitse üritusi. Seetõttu oli 10-liikmelise grupi kokkusaamine üsna vaevaline. Ja veel: järgmisel korral paneme kõik kindlasti ka ühtmoodi särgid selga! ← Eelmine Üle Soome lahe sõpradele külla: mälestus- ning meeldetuletusretk Järgmine → Ehe ja lihtsakoeline elu metsas Naiskodukaitsjatega SEB Tallinna Sügisjooksule SEB Tallinna Sügisjooks

Naiskodukaitsjatega SEB Tallinna Sügisjooksule

Liivi Turk, akadeemiline jsk 21. sept. 2010

Jooksule minek ei olnud üldsegi lihtne, kuna toimumisaeg on ju sügisel, mil pea igal nädalavahetusel on erinevaid Naiskodukaitse üritusi. Seetõttu oli 10-liikmelise grupi kokkusaamine üsna vaevaline.

Isiklikke sõpru-tuttavaid kaasa agiteerides tekkis lõpuks siiski 12 huvilist; neist kaheksa naiskodukaitsjat, kel hea sportlik vorm ning piisavalt aega ja tahtmist. Jooksjaid oli meist üks ja ülejäänud seitse eelistasid kepikõndi.

Naiskodukaitsjatega SEB Tallinna Sügisjooksule
Foto: Liivi Turk, akadeemiline jsk

Ilm oli pühapäeval sportimiseks suurepärane, seltskonnast ja meeleolust rääkimata. Rahvast oli koos nii palju, et starti oodates tekkis laulupeo rongkäigu tunne - oleks veel ainult rahvariided seljas olnud... Sügisjooksu 10 km läks nagu lennates ja nii mõnigi meist kõndijatest leidis finišis, et distants oleks võinud pikemgi olla. Spordiüritus oli igati korda läinud ning enamusel on kindel plaan ka edaspidi analoogsetel üritustel osaleda. Mõtlesime, et kui tublisti trenni teha, poleks piinlik järgmisel sügisel isegi sõdurijooksul osaleda. Ja veel: järgmisel korral paneme kõik kindlasti ka ühtmoodi särgid selga!

FastLion CMS

Naiskodukaitsjatega SEB Tallinna Sügisjooksule

Naiskodukaitsjatega SEB Tallinna Sügisjooksule

Isiklikke sõpru-tuttavaid kaasa agiteerides tekkis lõpuks siiski 12 huvilist; neist kaheksa naiskodukaitsjat, kel hea sportlik vorm ning piisavalt aega ja tahtmist Jooksjaid oli meist üks ja ülejäänud seitse eelistasid kepikõndi Jooksule minek ei olnud üldsegi lihtne, kuna toimumisaeg on ju sügisel, mil pea igal nädalavahetusel on erinevaid Naiskodukaitse üritusi. Seetõttu oli 10-liikmelise grupi kokkusaamine üsna vaevaline.

Naiskodukaitsjatega SEB Tallinna Sügisjooksule

SEB Tallinna Sügisjooks
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse