Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu ja maailma parimad kommipakid Kaitseliidu Tallinna maleva laste Ma ei tea just väga palju inimesi, kel jõulukuu kalender pilgeni täis poleks planeeritud. Just seepärast oligi taas suur rõõm nautida nii vabatahtlike korraldajate poolt detailideni läbi mõeldud jõulupidu kui ka asjaolu, et osalejaid oli viirusteperioodist hoolimata terve saalitäis. ← Eelmine Tallinna ringkonna aasta naiskodukaitsja 2018 on Vive Pandis Järgmine → Naiskodukaitse Tallinna ringkond tunnustas aastapäevaüritusel parimaid Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu ja maailma parimad kommipakid

Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu ja maailma parimad kommipakid

Liina Valner 21. dets. 2018

Ma ei tea just väga palju inimesi, kel jõulukuu kalender pilgeni täis poleks planeeritud. Just seepärast oligi taas suur rõõm nautida nii vabatahtlike korraldajate poolt detailideni läbi mõeldud jõulupidu kui ka asjaolu, et osalejaid oli viirusteperioodist hoolimata terve saalitäis.

Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu ja maailma parimad kommipakid
Tallinna ringkonna instruktor Maret koos jõuluvanaga

Nõmme Gümnaasium on ka minu enda omaaegne kool ning sinna koos lastega jõudes, valdasid ikka väga ülevad tunded. Kuigi koolitunnid oli kella 18ks juba läbi saanud, oli maja jätkuvalt sagimist täis.

 

Sel aastal lõbustas meie lapsi Teoteatri vahva etendus „Kivi kotti“ ning julgen väita, et seda nautisid täiel rinnal nii lapsed kui täiskasvanud.

 

Mugavaks tegi nautimise muidugi ka see, et enne etendust sai snäkilauast endale varuda maitsvaid ampse ning sooja teed/kohvi. Siinkohal tänusõnad taaskord korraldajatele - kõik maitses imehästi ning otse töölt ja lasteaiast tulnud pidulistele oli see kahtlemata otse kümnesse.

 

Muidugi mõista ei puudunud peolt ka jõuluvana, kes põhimõtteliselt otse etenduse viimasest stseenist koos päkapikuga välja hüppas.

 

Laste rohkus, kellest igaüks soovis jõuluvanale deklameerida ikka selle kõige pikema ning vingema luuletuse, tekitas vahepeal isegi järjekorra ning pani jõuluvana palged higistama, kuid lõpuks said kõik tublid väänikud oma pakid ilusti kätte.

 

Ja nüüd see koht, mida ma poleks ealeski oodanud oodata lastelt, kel selleks hetkeks oli seljataga juba kaks jõulupidu ning kaks kommipakki: „Emmeee, see on ju maailma parim kommipakk!“

„Mis mõttes, oota näita siis mulle ka, mis seal sees on?“

 

Tänaseks ma tean, keda selle tükk-tüki haaval kokku pandud imetabase paki eest tunnustama peab, ning seda ma ka teen - aitäh Tallinna ringkonna instruktorile Maretile, kes teab kahe lapse emana täpselt, mida lapsed armastavad ☺

 

Ja vihjeks olgu, et laste suurim armastus ei ole teps mitte Kalevi turundusspetsialistide poolt kokku pandud klassikaline kommimenüü. Need on maiustused, mis omavad lisaks vastupandamatule maitsele ka ekstra ilusat pakendit ning esimest kohta laste enda poolt paika pandud pingereas.

 

No tõesti, milleks vastutuult joosta ning jalgratast leiutada, kui iga laps teab ju täpselt, mida ta tahab ning miks mitte seda üks kord aastas lubada. Kindel hitt jõulupakis võiks minu kogemusel olla näiteks ka Panzani spagetid.

 

Südame tegi soojaks ka naiskodukaitsjate ning kodutütarde poolt valmistatud meenete heategevuslik müügilaud, kus minu saabudes suisa järjekord oli. Selle traditsiooniga toetab Naiskodukaitse vähe kindlustatud lapsi läbi programmi "Märka ja Aita" ning jõulupeo raames sai kogutud 380 eurot.

 

Täname kõiki, kes oma ostetud helkuri, sinimustvalge prossi või mõne muu südamega valmistatud meene ostuga nii mõnegi lapse elu ilusamaks aitasid teha.

FastLion CMS

Kaitseliidu Tallinna maleva laste

Kaitseliidu Tallinna maleva laste

Tallinna ringkonna instruktor Maret koos jõuluvanaga Nõmme Gümnaasium on ka minu enda omaaegne kool ning sinna koos lastega jõudes, valdasid ikka väga ülevad tunded Kuigi koolitunnid oli kella 18ks juba läbi saanud, oli maja jätkuvalt sagimist täis Ma ei tea just väga palju inimesi, kel jõulukuu kalender pilgeni täis poleks planeeritud. Just seepärast oligi taas suur rõõm nautida nii vabatahtlike korraldajate poolt detailideni läbi mõeldud jõulupidu kui ka asjaolu, et osalejaid oli viirusteperioodist hoolimata terve saalitäis.

Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu ja maailma parimad kommipakid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse