Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima laskuri tiitlile Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima 07. novembril 2019 korraldas Naiskodukaitse Tallinna ringkonna spordigrupp järjekorras juba seitsmenda Jane Bondi laskevõistluse. Ikka selleks, et selgitada välja ringkonna parimad laskjad ja tõsta liikmete huvi laskespordi vastu. Laskesport Võistlused ← Eelmine Enesekaitseteemaline suveseminar Võsul Järgmine → Riiklik evakuatsiooniplaan ja kuidas naiskodukaitsja saab sellesse panustada Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima laskuri tiitlile

Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima laskuri tiitlile

Maiu Müürsepp 10. nov. 2019

07. novembril 2019 korraldas Naiskodukaitse Tallinna ringkonna spordigrupp järjekorras juba seitsmenda Jane Bondi laskevõistluse. Ikka selleks, et selgitada välja ringkonna parimad laskjad ja tõsta liikmete huvi laskespordi vastu.

Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima laskuri tiitlile

Võistlus on oluline ka vähemkogenud laskjatele, et oleks võimalus vabas õhkkonnas võistluspinget proovida. Võistlusest said osa võtta kõik Tallinna ringkonna tegevliikmed, kellel oli varasemalt õhkrelva käsitlemise kogemus. Külalistena osalesid ka naabrinaised ehk naiskodukaitsjad Harju ringkonnast ning üks kodutütar.

Võistlustulemusi arvestati kahes distsipliinis. Esimene distsipliin oli 10 lasku lamades sportpüssist ja 10 lasku automaadi simulaatori laskmises. Teine distsipliin oli 20 lasku õhupüstoli laskmises. Kusjuures püstolit lubati laskma vaid need liikmed, kes olid enne võistlust lasketrennis käinud. Võimalus võistlusele tulla oli ka neil huvilistel, kellel varasem laskmiskogemus puudus - see oli hea võimalus tutvumiseks laskespordiga ja nö käsi soojaks saada. Eraldi autasutamist neile liikmetele aga ei toimunud. Siinkohal pean tunnistama, et seekord oli ka minu rolliks olla isegi mitte püstolreporter, vaid kõigest simulaatorreporter, sest oma esimesed lasud proovisin lasta automaadi simulaatoriga.

 

Võistlusel autasustati mõlema distsipliini esikolmikuid. Sellel aastal pisut teistmoodi kui varem ehk enam ei olnud kahte erinevat võistlusklassi organisatsiooni kuulumise staa¾i alusel.

Mõlemal alal oli võidukas Katre Kröönström Põhja jaoskonnast, noppides kulla esimeses distsipliinis püssi laskmises 185 punktiga ning seda napilt jaoskonnakaaslase Margit Gerndrofi ees, kes teenis püssi laskmises 182 punkti. Pronksile võitles end Liivika Breivel Sadama jasokonnast 178 punktiga.

Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima laskuri tiitlile

Teises distipliinis õhkpüstoli laskmises teenis Katre Kröönström kuldmedali 161 punktiga. Hõbe kuulus seekord eelmisel aastal võidukale Sirle Baldesport-Märsile Põhja jaoskonnast, kes teenis 160 punkti. Ja pronks läks sedakorda jagamisele Liivika Breiveri ja tubli Nõmme kodutütre Anne-Mai Nahk vahel, kes teenisid mõlemad võrdselt 154 punti.

Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima laskuri tiitlile

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima

Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima

Võistlus on oluline ka vähemkogenud laskjatele, et oleks võimalus vabas õhkkonnas võistluspinget proovida Võistlusest said osa võtta kõik Tallinna ringkonna tegevliikmed, kellel oli varasemalt õhkrelva käsitlemise kogemus 07. novembril 2019 korraldas Naiskodukaitse Tallinna ringkonna spordigrupp järjekorras juba seitsmenda Jane Bondi laskevõistluse. Ikka selleks, et selgitada välja ringkonna parimad laskjad ja tõsta liikmete huvi laskespordi vastu.

Naiskodukaitsjad võistlesid Männikul parima laskuri tiitlile

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse