Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad arendasid avaliku esinemise oskust Naiskodukaitsjad arendasid avaliku esinemise 26. -28. märtsil toimus Kaitseliidu Koolis Avaliku esinemise kursus I (presentatsioon), mis oli mõeldud spetsiaalselt Naiskodukaitse liikmetele. Kursusel osales 24 naiskodukaitsjat üle Eesti ja tegu oli suurima lõpetanute arvuga Avaliku esinemise kursusega senini üldse. ← Eelmine Viru ringkonna uued tegevliikmed tegid algust baasväljaõppega Järgmine → Lüganusel tähistatakse Naiskodukaitse mälestuspäeva Naiskodukaitsjad arendasid avaliku esinemise oskust

Naiskodukaitsjad arendasid avaliku esinemise oskust

N. Sarrapik 30. märtsil 2010

26.-28. märtsil toimus Kaitseliidu Koolis Avaliku esinemise kursus I (presentatsioon), mis oli mõeldud spetsiaalselt Naiskodukaitse liikmetele. Kursusel osales 24 naiskodukaitsjat üle Eesti ja tegu oli suurima lõpetanute arvuga Avaliku esinemise kursusega senini üldse.

Kursusel lihviti oskusi presentatsiooni ette valmistada ja seejärel ka ette kanda, keskenduti abivahenditele ja häälele. Palju positiivseid emotsioone pakkus veenvate presentatsioonide esitamine, kus pandi mängu õpitud teadmised ja kogu oma veenmisoskus ning vürtsitati seda rohkema või vähema huumoriga.

Kursuse tagasisidest on näha, et üldjuhul jäid naiskodukaitsjad kursusega väga rahule ja pidasid selle kasutegurit iseendale suureks. Nüüd on siis kord ringkondade käes, et anda äsjastele kursuslastele võimalus õpitut reaalses olukorras praktiseerida ja võimaldada neil läbi praktika veelgi areneda.

Kursusel õpetasid ja jagasid oma kogemusi avaliku esinejana Naiskodukaitse vabatahtlikud instruktorid Kristiina Abel Tartu ringkonnast, Tiina Leesik Lääne ringkonnast, Tuulike Mölder Põlva ringkonnast ja Evelin Verš Tallinna ringkonnast ning ainsa meessoo esindajana Kristo Nõu Kaitseliidu Koolist.Järgmine avaliku esinemise kursus, mis keskendub kõnele ja ootab osalema ka naiskodukaitse liikmeid, toimub juba augustis.
Naiskodukaitsjad arendasid avaliku esinemise oskust

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad arendasid avaliku esinemise

Naiskodukaitsjad arendasid avaliku esinemise

Kursusel lihviti oskusi presentatsiooni ette valmistada ja seejärel ka ette kanda, keskenduti abivahenditele ja häälele Palju positiivseid emotsioone pakkus veenvate presentatsioonide esitamine, kus pandi mängu õpitud teadmised ja kogu oma veenmisoskus ning vürtsitati seda rohkema või vähema huumoriga 26.-28. märtsil toimus Kaitseliidu Koolis Avaliku esinemise kursus I (presentatsioon), mis oli mõeldud spetsiaalselt Naiskodukaitse liikmetele. Kursusel osales 24 naiskodukaitsjat üle Eesti ja tegu oli suurima lõpetanute arvuga Avaliku esinemise kursusega senini üldse.

Naiskodukaitsjad arendasid avaliku esinemise oskust

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse