Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos said kaitseministrilt kuldrinnamärgid Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen Täna korraldas Kaitseministeerium vastuvõtu märkimisväärselt riigikaitsesse panustanud inimestele. Saame uhkust tunda, et taaskord on selle au väärilisi ka naiskodukaitsjate seas. Kuldrinnamärgi pälvisid Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos. mentorite kursus, 7 naist ja hubane kollane maja Järgmine → Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab rohkemal kui 20 000 inimesel kriisideks valmistuda Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos said kaitseministrilt kuldrinnamärgid

Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos said kaitseministrilt kuldrinnamärgid

26. nov. 2019

Täna korraldas Kaitseministeerium vastuvõtu märkimisväärselt riigikaitsesse panustanud inimestele. Saame uhkust tunda, et taaskord on selle au väärilisi ka naiskodukaitsjate seas. Kuldrinnamärgi pälvisid Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos.

Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos said kaitseministrilt kuldrinnamärgid
Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi saanud: Helen Allas, Elisa Jakson ja Ave Proos.Foto: Tene Metsma

Tänu nendele naistele leidis algatus konkreetsema tulemi ja jõudis avalikkuse ette mobiilirakendusena „Ole valmis!“.

 

Helen Allas  on „Ole valmis!“ mobiilirakenduse algidee autor ning on panustanud märkimisväärselt äpi valmimisse ning tutvustamisse. Mobiilirakendusest on saanud tõeline edulugu, mis omab märkimisväärset mõju Eesti ühiskonnas laiemalt. 

 

 Elisa Jakson on olnud mobiilirakenduse „Ole valmis!“ üks peamiseid väljatöötajaid, panustades sellesse lugematul hulgal oma vabatahtlikku aega. 

 

Ave Proos on andnud suure panuse "Anname au!" kampaania läbiviimisesse ja andud suure panuse mobiilirakenduse "Ole valmis!" väljatöötamisesse.

 

Naiskodukaitsjatest on varasemalt kuldrinnamärgi saanud Elle Vinni ja Piret Taim ning hõberinnamärgid Monika Ristisaar, Jane Koitlepp ja Marit Antik.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen

Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen

Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi saanud: Helen Allas, Elisa Jakson ja Ave Proos Foto: Tene Metsma Tänu nendele naistele leidis algatus konkreetsema tulemi ja jõudis avalikkuse ette mobiilirakendusena „Ole valmis!“ Täna korraldas Kaitseministeerium vastuvõtu märkimisväärselt riigikaitsesse panustanud inimestele. Saame uhkust tunda, et taaskord on selle au väärilisi ka naiskodukaitsjate seas. Kuldrinnamärgi pälvisid Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos.

Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos said kaitseministrilt kuldrinnamärgid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse