Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitses ja Kaitseliidus on 12 uut välikokka Naiskodukaitses ja Kaitseliidus on 5. -9. augustil kogunesid välikoka kursuslased Admiral Pitka luurevõistluse raames, et sooritada oma kursusepraktika. koht maailma ühel raskemal militaarvõistlusel Järgmine → Ohutushoiulaagris osalenud on kriisiolukordadeks valmisolekule väga lähedal Naiskodukaitses ja Kaitseliidus on 12 uut välikokka

Naiskodukaitses ja Kaitseliidus on 12 uut välikokka

12. augustil 2019

5.-9. augustil kogunesid välikoka kursuslased Admiral Pitka luurevõistluse raames, et sooritada oma kursusepraktika.

Kursusele kandideeris 20 inimest ja praktikaga lõpetas 12, kellest üks oli kaitseliitlane. Järgmisel aastal toimuva toitlustusmeeskonna juhi kursusega seoses keskenduti praegusel kursusel uute Välikoka kursuste instruktorite sisseelamisele.

 

Välikoka kursust on korraldatud juba 16 aastat, viimased 6 aastat on kursuseülemaks olnud Mariana Maasik. Järgmine võimalus kohtuda uute praktika sooritajatega on ilmselt oktoobris Kotkalennul.

Naiskodukaitses ja Kaitseliidus on 12 uut välikokka
Välikoka 16. kursus. Foto: Karmen Vesselov

FastLion CMS

Naiskodukaitses ja Kaitseliidus on

Naiskodukaitses ja Kaitseliidus on

Kursusele kandideeris 20 inimest ja praktikaga lõpetas 12, kellest üks oli kaitseliitlane Järgmisel aastal toimuva toitlustusmeeskonna juhi kursusega seoses keskenduti praegusel kursusel uute Välikoka kursuste instruktorite sisseelamisele 5.-9. augustil kogunesid välikoka kursuslased Admiral Pitka luurevõistluse raames, et sooritada oma kursusepraktika.

Naiskodukaitses ja Kaitseliidus on 12 uut välikokka

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse