Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse valib tunnuslauset Naiskodukaitse valib tunnuslauset Naiskodukaitse keskjuhatus kuulutab välja konkursi Naiskodukaitse tunnuslause leidmiseks. ee ← Eelmine Halvaakook, kaardikile ja Õnne- üks- null kuuldel ehk staabiassistentide täiendõpe Järgmine → Viie toidukorra jagu hõrgutisi Naiskodukaitse valib tunnuslauset

Naiskodukaitse valib tunnuslauset

E. Nõgu 25. märtsil 2013

Naiskodukaitse keskjuhatus kuulutab välja konkursi Naiskodukaitse tunnuslause leidmiseks.

Naiskodukaitse valib tunnuslauset

Eesmärk:

Valida Naiskodukaitse tegevusi ja olemust kajastav ning sõnumit kandev tunnuslause, mida saaks kasutada organisatsiooni tutvustamiseks suulises ja kirjalikus vormis, reklaamtrükistel, üritustel ja esinemistel. Tunnuslause, mida otsime, on positiivse sõnumiga, emotsionaalne, lihtne, ainulaadne ja huvitav.

 

Üldtingimused:

Konkursist võivad osa võtta nii üksikisikud kui autorite kollektiivid. Üks osaleja võib esitada enam kui ühe tunnuslause ettepaneku. Esitada võib ka seni kasutusel olnud ja varem erinevate koolituste ja kampaaniate raames väljatöötatud Naiskodukaitse tunnuslause versioone.

 

Kuidas esitada:

Konkursitööd palume 30. aprilliks 2013  saata e-posti aadressil symb[no-Smpam)oolika@naiskodukaitse.ee"> või aadressil “Naiskodukaitse, Kaitseliidu Peastaap, Toompea 8, 10142 Tallinn”, märgusõnaga “Naiskodukaitse tunnuslause“. Kõik konkursitööd peavad olema märgistatud autori nime ja kontaktandmetega.

 

Mis saab edasi:

Valiku tunnuslausete seast teeb NKK keskjuhatus, kaasates protsessi NKK sümboolikakomisjoni ja organisatsiooniväliseid eksperte.

Parima tunnuslause kõik kasutamis- ja autoriõigused jäävad Naiskodukaitsele.

 

Lisainfo konkursi kohta: Eveli Nõgu,

FastLion CMS

Naiskodukaitse valib tunnuslauset

Naiskodukaitse valib tunnuslauset

Eesmärk: Valida Naiskodukaitse tegevusi ja olemust kajastav ning sõnumit kandev tunnuslause, mida saaks kasutada organisatsiooni tutvustamiseks suulises ja kirjalikus vormis, reklaamtrükistel, üritustel ja esinemistel Tunnuslause, mida otsime, on positiivse sõnumiga, emotsionaalne, lihtne, ainulaadne ja huvitav Naiskodukaitse keskjuhatus kuulutab välja konkursi Naiskodukaitse tunnuslause leidmiseks.

Naiskodukaitse valib tunnuslauset

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse