Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ühisüritus koos noorkotkastega Naiskodukaitse ühisüritus koos noorkotkastega Naiskodukaitse käis 15. mail koos noorkotastega metsa istutamas. juuni Orienteerumismäng Järgmine → Põlva ringkonna naiskodukaitsja osales Brasiilias sõjaväelaste Maailma Mängudel Naiskodukaitse ühisüritus koos noorkotkastega

Naiskodukaitse ühisüritus koos noorkotkastega

Ainika Mägi 20. mail 2011

Naiskodukaitse käis 15. mail koos noorkotastega metsa istutamas.

Kui tavaliselt on naiskodukaitse teinud koostööd rohkem kodutütardega, siis sel korral toimus ühisüritus noorkotkastega.  Pühapäeva hommikul sõitsime Mooste valda, kus oli istutamist ootamas üle 4000 kuuseistiku. Töö sujus lõbusalt ja kiiresti, õnneks oli ka ilm parajalt kevadine. Kokku osales 7 noorkotkast, 13 naiskodukaitsjat ja 4 vabatahtlikku abistajat. Paljud meist istutasid nii suures koguses puid esmakordselt. Pärast tööd olid kõik ühel nõul, et järgmisel aastal võiks seda tööd jätkata juba pikemal ajal läbi kevade.

Kõik kohalolijad tänavad eestvedajaid NKK esinaist Esti Taali ja instruktorit Sille Kinglat, tänu kellele see üritus korda läks. Loodame, et sellest saab mõnus igakevadine traditsioon.

FastLion CMS

Naiskodukaitse ühisüritus koos noorkotkastega

Naiskodukaitse ühisüritus koos noorkotkastega

Kui tavaliselt on naiskodukaitse teinud koostööd rohkem kodutütardega, siis sel korral toimus ühisüritus noorkotkastega Pühapäeva hommikul sõitsime Mooste valda, kus oli istutamist ootamas üle 4000 kuuseistiku Naiskodukaitse käis 15. mail koos noorkotastega metsa istutamas.

Naiskodukaitse ühisüritus koos noorkotkastega

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse