Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tutvustas ennast Keilas ja Nissis Naiskodukaitse tutvustas ennast Keilas Keila tähistas laupäeval, 28. mail oma esmamainimise 770. ja linnaks nimetamise 73. aastapäeva. Kogu tähtpäev möödus kestvate rahvaürituste ja laadaga. Keila naiskodukaitsjad olid üles pannud Naiskodukaitset ja Kaitseliitu tutvustava telgi, kus sai vaadata fotodest väljapanekut meie tegevusest ja võtta kaasa retsepte Naiskodukaitse välikoka retseptiraamatust. Koostöös peitub jõud - naiskodukaitsjad ühes kaitseliitlastega ← Eelmine Head mõtted on need, mis kasvatavad uusi mõtteid Järgmine → Harju naised Maakaitsepäeval vihma ja tormi trotsides Naiskodukaitse tutvustas ennast Keilas ja Nissis

Naiskodukaitse tutvustas ennast Keilas ja Nissis

Heidi Toomse 31. mail 2011

Keila tähistas laupäeval, 28.mail oma esmamainimise 770. ja linnaks nimetamise 73. aastapäeva. Kogu tähtpäev möödus kestvate rahvaürituste ja laadaga. Keila naiskodukaitsjad olid üles pannud Naiskodukaitset ja
Kaitseliitu tutvustava telgi, kus sai vaadata fotodest väljapanekut meie tegevusest ja võtta kaasa retsepte Naiskodukaitse välikoka retseptiraamatust.

Tublid naiskodukaitsjad Eevi, Ulvi, Heli ja Kaitseliidu Saue kompanii liige Viko jagasid infomaterjale Kaitseliidu tegevuse kohta.

 

Järgmisel päeval toimunud Nissi valla perepäeval olid naiskodukaitsjad samuti kohal. Telk püstitati Nissi koolimaja õuele ning ka seal tutvustati meie tegevust vallarahvale. Eevi, Anu ja Helen tegid taaskord tegusat reklaami Kaitseliidule ja Naiskodukaitsele.

 

Loodetavasti täienevad Keila naiskodukaitsjate read õige pea tegusate naiste võrra, kes huvitusid meie tegevusest ja said innustust oma panuse andmiseks riigikaitsesse.

Naiskodukaitse tutvustas ennast Keilas ja Nissis
Koostöös peitub jõud - naiskodukaitsjad ühes kaitseliitlastega

FastLion CMS

Naiskodukaitse tutvustas ennast Keilas

Naiskodukaitse tutvustas ennast Keilas

Tublid naiskodukaitsjad Eevi, Ulvi, Heli ja Kaitseliidu Saue kompanii liige Viko jagasid infomaterjale Kaitseliidu tegevuse kohta Järgmisel päeval toimunud Nissi valla perepäeval olid naiskodukaitsjad samuti kohal Keila tähistas laupäeval, 28.mail oma esmamainimise 770. ja linnaks nimetamise 73. aastapäeva. Kogu tähtpäev möödus kestvate rahvaürituste ja laadaga. Keila naiskodukaitsjad olid üles pannud Naiskodukaitset jaKaitseliitu tutvustava telgi, kus sai vaadata fotodest väljapanekut meie tegevusest ja võtta kaasa retsepte Naiskodukaitse välikoka retseptiraamatust.

Naiskodukaitse tutvustas ennast Keilas ja Nissis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse