Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse spordilaager Tuksis Naiskodukaitse spordilaager Tuksis Traditsiooniline Naiskodukaitse spordilaager toimus 24. -26. juulil 2009 Tuksi Tervise- ja spordikeskuses. Korraldajaks oli seekord Lääne ringkond. Kehvast ilmast hoolimata oli kohale tulnud naisi koos perede, sõprade ning toetajatega üle Eesti 13 ringkonnast. Lääne ringkonna naised tänavad kõiki nõu ja jõuga abistajaid ning osalejaid, ilma kelleta poleks laager olnud nii tore ja meeldejääv! Suur aitäh kõigile ning kohtumiseni kahe aasta pärast uues laagripaigas! Spodilaagris osalejad pr Siiri Reimanni juhendamisel Haapsalu salli kudumas ← Eelmine Fotokonkurss Järgmine → Kaks Naiskodukaitse võistkonda läbisid edukalt Erna retke Naiskodukaitse spordilaager Tuksis

Naiskodukaitse spordilaager Tuksis

S.Mustkivi 28. juulil 2009

Traditsiooniline Naiskodukaitse spordilaager toimus 24.-26. juulil 2009 Tuksi Tervise- ja spordikeskuses. Korraldajaks oli seekord Lääne ringkond. Kehvast ilmast hoolimata oli kohale tulnud naisi koos perede, sõprade ning toetajatega üle Eesti 13 ringkonnast.

Reede õhtul said laagri avamisel sõna Naiskodukaitse esinaise asetäitja Kersti Podmošenski, Lääne maleva pealik major Arnold Juhans ning NKK Lääne ringkonna esinaine Mare Laide.

Samal õhtul võisid kõik ringkonnad ka endast rääkida ja tutvustasid kaasa toodud kooki-torti.

Osalejate ja korraldajate rõõmuks paistis juba laupäeva hommikul päike ning  sportimisega võis algust teha. Võistkondlikult võisteldi kuuel erineval alal: võrkpall, sops, orienteerumine, viktoriin, teatevõistlus ja köielükkamine. Individuaalaladena oli kavas hoota kaugus, sangpommi tõstmine ja noolevise. Samal ajal, kui täiskasvanud sportisid, said lapsed ja lapsemeelsed lastetelgis meisterdada ja mängida. Peale lõunat tutvustasid Eesti Päästekoerte Ühingu liikmed oma koeri ning näitasid mida koerad oskavad teha, kui inimene on metsa eksinud. Siiri Reimann, kes on raamatu „Haapsalu sall“ üks autoreid, käis käsitööhuvilistele õpetamas nippe, kuidas ise kududa  üks ilus Haapsalu sall.

Õhtul avaldasid kõik ringkonnad oma saladuse, kuidas nendel värvatakse uusi liikmeid. Erinevaid võimalusi on tõesti palju ja loodetavasti ei ole enam ühelgi ringkonnal probleeme uute ja asjalike liikmete värbamisega. Sellega veel päev ei lõppenud, sest üllatuseks oli kõigil soovijatel võimlus osa võtta ainult Tuksis  korraldatavast vilemängust.

Pühapäeval paistis samuti päike ning veel viimased mõõduvõtmised sportimises ja oligi teada, et seekordse kaitseväejuhataja rändkarika võitis  Järva ringkond koos oma toetajatega. Teise koha sai Põlva ning kolmanda Jõgeva ringkond.

Kokkuvõtvalt julgeme öelda siit Lääne ringkonnast, et spordilaagris said soovijaid sportida, lustida,  uusi teadmisi ning kindlasti juurde ka hulgaliselt toredaid sõpru üle Eesti.

Lääne ringkonna naised tänavad kõiki nõu ja jõuga abistajaid ning osalejaid, ilma kelleta poleks laager olnud nii tore ja meeldejääv!

Suur aitäh kõigile ning kohtumiseni kahe aasta pärast uues laagripaigas!

 

Naiskodukaitse spordilaager Tuksis
Spodilaagris osalejad pr Siiri Reimanni juhendamisel Haapsalu salli kudumas
← Eelmine
Fotokonkurss

FastLion CMS

Naiskodukaitse spordilaager Tuksis

Naiskodukaitse spordilaager Tuksis

Reede õhtul said laagri avamisel sõna Naiskodukaitse esinaise asetäitja Kersti Podmošenski, Lääne maleva pealik major Arnold Juhans ning NKK Lääne ringkonna esinaine Mare Laide Samal õhtul võisid kõik ringkonnad ka endast rääkida ja tutvustasid kaasa toodud kooki-torti Traditsiooniline Naiskodukaitse spordilaager toimus 24.-26. juulil 2009 Tuksi Tervise- ja spordikeskuses. Korraldajaks oli seekord Lääne ringkond. Kehvast ilmast hoolimata oli kohale tulnud naisi koos perede, sõprade ning toetajatega üle Eesti 13 ringkonnast.

Naiskodukaitse spordilaager Tuksis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse