Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi Sinilillekampaaniaga “Anname au!” kutsume üles kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma Sinilillemärki. Kuna piirangute tõttu on rahvakogunemised keelatud, on naiskodukaitsjatel pakkuda kampaanias osalemiseks erinevaid võimalusi Eestimaa eri paikades. Heategevus Sinilillekampaania ← Eelmine Kaitseliit tunnustas aasta tegusid Järgmine → Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi oksjonil 2500 euroga Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

11. aprillil 2021

Sinilillekampaaniaga “Anname au!” kutsume üles kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma Sinilillemärki. Kuna piirangute tõttu on rahvakogunemised keelatud, on naiskodukaitsjatel pakkuda kampaanias osalemiseks erinevaid võimalusi Eestimaa eri paikades.

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

Kanna sinilille
Erinevaid sinilillesümboolikaga esemeid saad kohalike naiskodukaitsjate käest (ringkondade instruktorite kontaktid leiad siit). Tooteid näed aga siit.

 

Sinilille saab soetada ka Selveri, Apotheka, Karupoeg Puhhi või Apollo e-poest tellides. Koostöös Itella Smartpostiga saab kampaaniatooteid soetada tellides toote otse pakiautomaati www.annameau.ee kodulehelt. Hädavajadusel toidupoode külastades on võimalik Sinilill ka oma ostukorvi lisada Selveris, Apotheka apteekides ning R-kioskites.

Jookse või sõida rattaga #veteraniväljakutsel
Osale Veteraniväljakutses, kus jooksed üldfüüsilise testi distantsi 3.2 kilomeetrit. Jäädvusta tegevus fotona või videopildis, lae üles saadud tulemus ja jaga seda sotsiaalmeedias kasutades teematrelle #veteraniväljakutse. Seejärel nimeta järgmised 3 sõpra, kes võiksid samuti väljakutsest osa võtta!
Kui joosta ei soovi, võid hüpata ratta selga ja nautida 20 km jagu kevadist ilma.

 

Auhinnad ka!
Kõik, kes soovivad oma tulemusega osaleda ka võistlusel, saavad end virtuaaljooksule registreerida lehel www.annameau.ee. Võistlusel on ka ägedad loosiauhinnad. Naiskodukaitsjad võiksid osaledes ettevõtte nime kohale kirjutada Naiskodukaitse.

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

Matka ja jaluta
Sinililleseiklus Raplamaal
23. aprillini saab Sinililleseikluse radasid läbida seitsmes asulas: Raplas, Märjamaal, Kohilas, Järvakandis, Kaereperes, Kaius ja Kehtnas. See on põnev nutiorienteerumine, kus igas punktis ootab osalejaid kas küsimus või vahva ülesanne. Seigelda saab üksi, kaaslasega või kogu perega. Seiklemiseks on vaja internetiühendusega mobiiltelefoni ja rõõmsat meelt. Rajad on 3-5 kilomeetrit pikad ja läbitavad ka lapsevankriga.
Lisainfo: https://fb.me/e/47CHCAtuc

 

Fotoorienteerumine Kehras
Naiskodukaitse Kehra jaoskond kutsub fotoorienteerumisele kolmel laupäeval 10.04, 17.04 ja 24.04. Start on avatud 11-14.00. Mängu alguspunktiks on Kehra raudteejaama esine.
Lisainfo: https://fb.me/e/25U6RMEl7

 

Orienteerumine Sakus ja Kiisal
Tegu on huvitava ja hariva nutiorienteerumisega, kus 3-4 km rajal ootavad osalejaid küsimused nii Saku valla, Sinilillekampaania kui ka Naiskodukaitse kohta. Rada ja küsimused on jõukohased nii lastele kui täiskasvanutele, eriti soovituslik kogupere matkana. Aprilli viimasel nädalal kuulutame välja parima võistkonna, meened parimatele on välja pannud Naiskodukaitse ja Saku vald.
Lisainfo: https://fb.me/e/1nzphtGTc

 

Orienteerumine Tabasalus
Harku jaoskonna naiskodukaitsjad panid Tabasallu üles hariva ja veidi Harku valla ja Tabasalu ajaloole valgust heitva orienteerumisraja. Raja alguspunkt asub Tabasalu keskuses Klooga mnt 7a asuv Tabasalu sushi & burger.
Lisainfo: https://fb.me/e/22boVXIno

 

Sinilillemäng Tõrvas
Mäng kestab nutitelefoniga Sinilille mäng 30. aprillini. Kui alustad mängu, oled juba võitja, sest nii saad hoida oma füüsilist ja vaimset tervist.

Lisainfo: https://fb.me/e/cY6222bLv

 

Linnaorienteerumine Rakveres
3,2 km nutirada - jookse, sörgi, jaluta lapsevankriga, tee kepikõndi… Teel saad näha erinevaid põnevaid kohti linnas ja vastata ägedatele küsimustele.
Lisainfo: https://fb.me/e/EQ0NfWCf

 

 

 

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

Tee GPS-kunsti
Tallinna ringkond ja Järva ringkonna Roosna-Alliku jaoskond kutsuvad üles looma GPS-kunsti - mine õue, võta kaasa nutivahend ning proovi liikuda nii, et sinu GPS-seade joonistaks sinilille kuju. Mäng toimub lausa kahel lehel, Tallinna mäng 17. aprillini (lisainfo: https://fb.me/e/1ePJpHTJL) ja Järva mäng 23. aprillini (lisainfo: https://fb.me/e/1oCz0ZdA6).

Mine pikemale matkale
Veteranide toetusretk Riisipere-Turba
Nissi noored kotkad, kodutütred ja naiskodukaitsjad kutsuvad sind veteranide toetusretkele. Umbes 22 km pikk rada on avatud 10.04-30.04 ning seda on võimalik läbida mõlemat pidi.

Rada kulgeb Turba ja Riisipere raudteejaamade vahel. Seega kui oled autoga, siis on võimalik auto jätta raudteejaama parklasse (oleneb millisest jaamast oma retke alustad või lõpetad) ja siis sooritada Eesti kiireimal raudteelõigul väikese rongireisi stardipaika tagasi.
Lisainfo: https://fb.me/e/XU1V1uk2

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

Ragista ajusid mnemoturniiril
Valga ringkonna naiskodukaitsjad pakuvad lisaks ragistamist ka mõistusele - terve aprillikuu toimub mnemoturniir - igal nädalal uued küsimused.

Lisainfo: https://fb.me/e/5ib7AdxWl

 

 

 

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks
Silver Toit, veteran Jõgevamaalt (Foto: erakogu)

Tutvume veteranidega

Veterane on meie seas üle 3000 – nende pered ja kodud on kõikjal üle Eesti, neid võib leida tegutsemas väga erinevatel elu- ja huvialadel. Neid vapraid mehi ja naisi jääb alati ühendama missioonikogemus ja jätkuv tahe seista Eesti riigi ja rahva vabaduse eest.

 

Mõnede veteranidega saab tutvust teha näiteks Jõgeva ringkonna Facebooki lehel ja Hiiu Lehes. Vaata lisaks:

https://www.facebook.com/nkkjogevaringkond ja http://www.hiiuleht.ee/

 

 

 

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

Veteranipäev 23. aprill

Veteranipäeva tähistame jüripäeval, 23. aprillil. Veteranipäeva hommikul heiska oma majale lipp, sest on lipupäev. Ning õhtul naudi Veteranirocki kontserti ETV2 vahendusel.

 

*****
Sel aastal kogutakse Sinilillekampaaniaga annetusi, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadava tuluga aidatakse Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjal jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul edendada erivajadustega inimeste sporti.

 

Kampaaniat korraldab Naiskodukaitse koostöös Eesti Vigastatud Võitlejate Ühinguga. Kampaania kestab 1. aprillist kuni 30. aprillini.

Lisainfo: www.annameau.ee.

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

FastLion CMS

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi

Kanna sinilille Erinevaid sinilillesümboolikaga esemeid saad kohalike naiskodukaitsjate käest (ringkondade instruktorite kontaktid leiad siit ) Tooteid näed aga siit Sinilillekampaaniaga “Anname au!” kutsume üles kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma Sinilillemärki. Kuna piirangute tõttu on rahvakogunemised keelatud, on naiskodukaitsjatel pakkuda kampaanias osalemiseks erinevaid võimalusi Eestimaa eri paikades.

Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse