Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse osaleb Kevadtormil Naiskodukaitse osaleb Kevadtormil Pea terve maikuu Ida-Virumaa ja Jõgeva maakondades vältaval suurõppusel Kevadtorm osaleb mitmetes funktsioonides ka Naiskodukaitse. ← Eelmine Toimub Missioonikute Perede Toetusprogrammi õppepäev Järgmine → Naiskodukaitse laskevõistlus Naiskodukaitse osaleb Kevadtormil

Naiskodukaitse osaleb Kevadtormil

19. mail 2006

Pea terve maikuu Ida-Virumaa ja Jõgeva maakondades vältaval suurõppusel Kevadtorm osaleb mitmetes funktsioonides ka Naiskodukaitse.

 Alates 10. maist kuni õppuse lõpuni on naiskodukaitsjad staabiassistentidena kaasatud nii operatiivstaabi, tagalateenistuse kui ka personaliosakonna tegevusse. Kolmes staabis kokku annavad oma panuse õppuse heale kordaminekule 11 naiskodukaitsjat. Lisaks korraldavad naiskodukaitsjad õppuse piirkonnas liikuvat sõdurikodu, pakkudes sõduritele võimaluse puhkehetkel otse laagrisse kohale sõitvast sõdurikodu bussist meelepäraseid suupisteid osta.

 

8. – 27. maini korraldab kaitsevägi Ida-Viru ja Jõgeva maakondades aasta suurima siseriikliku õppuse Kevadtorm 2006, mille käigus harjutavad koostegutsemist erinevad staabid ja üksused.

Kokku osaleb selle aasta Kevadtormil ligi 3200 kaitseväelast, kaitseliitlast ja reservväelast, neist umbes poole moodustavad ajateenijad, kelle väljaõppetsükkel hakkab lõppema ning kes pärast õppust Kevadtorm 2006 arvatakse reservi.

Naiskodukaitse osaleb Kevadtormil

FastLion CMS

Naiskodukaitse osaleb Kevadtormil

Naiskodukaitse osaleb Kevadtormil

Alates 10 maist kuni õppuse lõpuni on naiskodukaitsjad staabiassistentidena kaasatud nii operatiivstaabi, tagalateenistuse kui ka personaliosakonna tegevusse Pea terve maikuu Ida-Virumaa ja Jõgeva maakondades vältaval suurõppusel Kevadtorm osaleb mitmetes funktsioonides ka Naiskodukaitse.

Naiskodukaitse osaleb Kevadtormil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse