Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse missioon ja visioon Naiskodukaitse missioon ja visioon Naiskodukaitse mitmekülgse võimekuse alustaladeks on eesmärgipäraselt ja mitmekülgselt koolitatud liikmeskond Naiskodukaitse missioon ja visioon

Naiskodukaitse missioon ja visioon

Missioon

 

Naiskodukaitse on loomisest peale aidanud kaasa rahva kaitsetahte kasvatamisele ning toetanud naiste ühiskondlikku aktiivsust ja nende sotsiaalsete oskuste arengut. Naistele on antud võimalus suurendada iseenda, oma lähedaste ja laiemalt kogu rahva turvalisust. 

 

Naiskodukaitse on üle-eestiline vabatahtlik naisi koondav organisatsioon, mis annab oma panuse riigikaitsesse ja ühiskonna arengusse osaledes Kaitseliidu ülesannete täitmisel, kodanike harimisel ning isamaaliste traditsioonide hoidmisel.

 

Visioon

 

Naiskodukaitse on tulemuslikult riigikaitsesse rakendatud suurima liikmeskonnaga kogu Eestit hõlmav naisorganisatsioon. Naiskodukaitse on võrdväärseks koostööpartneriks kohalikele kogukondadele ning sõjalistele- ja tsiviilstruktuuridele nii tavaolukorras kui erinevate julgeolekukriiside lahendamisel.

Naiskodukaitse mitmekülgse võimekuse alustaladeks on eesmärgipäraselt ja mitmekülgselt koolitatud liikmeskond.

FastLion CMS

Naiskodukaitse missioon ja visioon

Naiskodukaitse missioon ja visioon

Missioon Naiskodukaitse on loomisest peale aidanud kaasa rahva kaitsetahte kasvatamisele ning toetanud naiste ühiskondlikku aktiivsust ja nende sotsiaalsete oskuste arengut Naistele on antud võimalus suurendada iseenda, oma lähedaste ja laiemalt kogu rahva turvalisust

Naiskodukaitse missioon ja visioon

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse