Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kutsub sõpruskondi osalema kriisiks valmistumise väljakutsel Naiskodukaitse kutsub sõpruskondi osalema Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja! ← Eelmine Pärnust naasid võiduga Võrumaa naised Järgmine → Naiskodukaitse aastapäeval tänati naiskodukaitsjaid aktiivse vabatahtliku panuse eest riigikaitsesse Naiskodukaitse kutsub sõpruskondi osalema kriisiks valmistumise väljakutsel

Naiskodukaitse kutsub sõpruskondi osalema kriisiks valmistumise väljakutsel

29. augustil 2023

Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja!

Naiskodukaitse kutsub sõpruskondi osalema kriisiks valmistumise väljakutsel

Naiskodukaitse kutsub kõiki Eestimaa ägedaid sõpruskondi ennast proovile panema ja osalema kriisiks valmistumise väljakutsel “Valmis koos sõbraga!?”.

 

See ei ole klassikaline ninast verd välja pingutama panev võistlus. Ka ei nõua see väljakutse vägevaid muskleid ega kirjeldamatut suurt teadmiste pagasit. Küll aga on võimalik väljakutse käigus rohkelt teadmisi juurde saada ja ka praktilisi oskuseid treenida. Garantiid ei saa anda, aga võibolla kasvab ka muskel. Ka ei selgu väljakutsel ühte võitjat, vaid kõik osalejad on koos juba nagunii võitjad.

 

Väljakutse kestab neli nädalat - 4.-30. septembrini. Igal nädalal on oma teema, millele vastavalt ootab osalejaid kolm ülesannet. Üks ülesanne on alati mõtlemist ja kirjalikku tööd nõudev, teine on vahva eksperiment ja kolmas ülesanne toimub õues. Parim osa on see, et sõpruskond saab vastavalt oma soovile valida igal nädalal ühe ülesande või teha suisa kaks või kõik kolm.

 

Nädalateemad on:
04.-10.09.2023 elutähtsate teenuste katkemine
11.-17.09.2023 evakuatsioon
18.-24.09.2023 varud
25.-30.09.2023 esmaabi

 

Sõbrad, kellega koos osaleda, valib igaüks ise. Siinkohal tasub kaaluda, et need inimesed võiks olla just need, kellega koos kriisiks valmistumise plaane teha ja kellele reaalses kriisiolukorras päriselt loota saad. Väljakutsel võib tiimi luua sõprade, naabrite, sugulaste, töökaaslaste, lihtsalt pere või muu kambaga, kuidas osalejad ise soovivad.

 

Väljakutse kodu on siin Facebooki grupis ja ülesandeid saab lahendada oma kodus või selle ümbruses.

 

Lisaks uute teadmiste ja oskuste saamisele teeb sellel väljakutsel osalemine osalejaid kindlasti rohkem kriisiks valmis. See on ka hea võimalus testida oma “kriiskonda” ehk sõpru, kellega seljad kokku panna ja mistahes kriisiolukorrale mõnusalt vastu astuda. Jah, just mõnusalt, sest hea ettevalmistuse korral ei pea kriis üldse kannatamine olema. See on hea võimalus koos sõpradega midagi ägedat ette võtta, koos pingutada, nalja teha ja ägedaid kogemusi saada.

 

Oma sõpruskonna saab registreerida ennast kirja SIIN LINGIL.

 

Uuri lisa ka siit lehelt või kirjutades aadressile .

FastLion CMS

Naiskodukaitse kutsub sõpruskondi osalema

Naiskodukaitse kutsub sõpruskondi osalema

Naiskodukaitse kutsub kõiki Eestimaa ägedaid sõpruskondi ennast proovile panema ja osalema kriisiks valmistumise väljakutsel “Valmis koos sõbraga!?” See ei ole klassikaline ninast verd välja pingutama panev võistlus Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja!

Naiskodukaitse kutsub sõpruskondi osalema kriisiks valmistumise väljakutsel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse