Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18 võistkonda Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18 28. -30. aprillini võib Lääne- ja Harjumaal Nõva, Noarootsi ja Padise metsade vahel näha liikumas maskeerunud naisi, sest juba 21. korda korraldatakse Naiskodukaitse koormusmatk. Foto: Naiskodukaitse Tallinna ringkond ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistluse esikoha noppis Alutaguse ringkond Järgmine → Naiskodukaitsjatele korraldati orkaan Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18 võistkonda

Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18 võistkonda

28. aprillil 2017

28.-30. aprillini võib Lääne- ja Harjumaal Nõva, Noarootsi ja Padise metsade vahel näha liikumas maskeerunud naisi, sest juba 21. korda korraldatakse Naiskodukaitse koormusmatk.

Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18 võistkonda
Foto: Triin Tõitoja

Võistlusmatkast, mis on linnulennult 45 kilomeetrit pikk, võtab osa 18 neljaliikmelist ainult naistest koosnevat võistkonda. Rajal läbivad võistkonnad kontrollpunkte, kus tuleb lahendada mitmesuguseid ülesandeid: näidata tuleb esmaabi- ja orienteerumisoskusi, on laskmine, side- ja luureülesanne ning ka üllatusülesanded.

 

Naiskodukaitse Lääne ringkonna instruktori Svetlana Mustkivi sõnul on võistlusalad põnevad ja eeldavad meeskonnatööd. Ta lisas, et kogu matka jooksul peavad võistlejad saama hakkama stardipaigast kaasa võetud vahenditega ja kõrvalist abi kasutada ei tohi. Mustkivi rääkis, et koormusmatk sai alguse Eel-Erna võistlusest.

Naiskodukaitse koormusmatka eesmärgiks on läbi aastate olnud liikmete ühtsustunde ja aktiivsuse tõstmine, sõdurioskuste ja –teadmiste kontrollimine ning sportlike eluviiside propageerimine. Naiskodukaitse koormusmatka võitjatiim kindlustab endale pääsu Admiral Pitka luureretkele.

Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18 võistkonda
Võistlusrajal tuleb lahendada erinevaid ülesandeid. Foto: Naiskodukaitse Tallinna ringkond

FastLion CMS

Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18

Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18

Foto: Triin Tõitoja Võistlusmatkast, mis on linnulennult 45 kilomeetrit pikk, võtab osa 18 neljaliikmelist ainult naistest koosnevat võistkonda Rajal läbivad võistkonnad kontrollpunkte, kus tuleb lahendada mitmesuguseid ülesandeid: näidata tuleb esmaabi- ja orienteerumisoskusi, on laskmine, side- ja luureülesanne ning ka üllatusülesanded 28.-30. aprillini võib Lääne- ja Harjumaal Nõva, Noarootsi ja Padise metsade vahel näha liikumas maskeerunud naisi, sest juba 21. korda korraldatakse Naiskodukaitse koormusmatk.

Naiskodukaitse koormusmatkale stardib 18 võistkonda

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse