Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse keskkogul valiti uusi juhte kesktasandi ametikohtadele Naiskodukaitse keskkogul valiti uusi 25. märtsil toimus Märjamaal Naiskodukaitse keskkogu, millest võtsid osa lisaks keskjuhatusele ka kõigi 15 ringkonna esindajad. Vaadati tagasi organisatsiooni tegevusele eelmisel aastal ning valiti erinevatele kesktasandi ametikohtadele uusi liikmeid. ← Eelmine Naiskodukaitsjana reservohvitseri kursusel Järgmine → Kevad tuleb Sinilillekampaania kümnenda juubeliga Naiskodukaitse keskkogul valiti uusi juhte kesktasandi ametikohtadele

Naiskodukaitse keskkogul valiti uusi juhte kesktasandi ametikohtadele

25. märtsil 2023

25. märtsil toimus Märjamaal Naiskodukaitse keskkogu, millest võtsid osa lisaks keskjuhatusele ka kõigi 15 ringkonna esindajad. Vaadati tagasi organisatsiooni tegevusele eelmisel aastal ning valiti erinevatele kesktasandi ametikohtadele uusi liikmeid.

Naiskodukaitse keskkogul valiti uusi juhte kesktasandi ametikohtadele
Naiskodukaitse keskkogu 2023

Naiskodukaitse keskkogu avava traditsioonilise kõne Isamaale pidas Rapla ringkonna esinaine Kersti Ojamets. Kersti rääkis inspireerivalt sellest, mis teeb Eesti sitkeks ja tugevaks - tuues välja meie ajaloo, meie riigi väiksuse ning meie inimeste, meie vabatahtlike olulisuse. "Aastaga on maailmas palju muutunud. Me oleme aktiivselt tegelenud Ukraina toetamisega, aga eelkõige oleme panustanud iseenda valmisolekusse ootamatute olukordadega hakkama saamiseks. Meie organisatsiooniga liitujate arv on teinud rekordeid. Naised, kes liituvad, on julged ja teotahtelised. Parim põhjendus, mida olen kuulnud liitumisel, on see, et tahan olla teadlik, mida ma tegema pean, kui meie riiki tabab kriis. Absoluutselt tähtis on olla olukorraks valmistunud, teada, mida on vaja teha ja keskenduda ametikohale, milles ollakse väljaõppe saanud."

Kersti kõne täisteksti saab lugeda siit.

 

Keskkogul valiti Naiskodukaitse keskjuhatuse uueks liikmeks Leena Tammets Alutaguse ringkonnast ja teiseks ametiajaks tagasi Liisa Pedoksaar Tartu ringkonnast. Keskjuhatuses jätkavad lisaks esinaisele Airi Toomingale keskjuhatuse liikmetena Taive Saar (Järva ringkonnast), Teele Raja (Harju ringkonnast), Triin Seppet (Tartu ringkonnast) ja Sirje Sarapu (Tallinna ringkonnast).

Kõikide keskjuhatuse liikmetega saab lähemalt tutvuda siin.

 

Keskrevisjonikomisjoni uueks liikmeks valiti Kaie Kensap Rapla ringkonnast, keskrevisjonikomisjonis jätkavad Piia Kuslap (Tartu ringkonnast) ja Esti Taal (Põlva ringkonnast).

 

Kaitseliidu keskkogu uueks delegaadiks valiti Elbe Lumiste Harju ringkonnast, asendusliikmeks Kärt Praks Tallinna ringkonnast.

 

Naiskodukaitse keskkogul vaadati üle ja kinnitati värskendatud revideerimisjuhend ning esitleti vastvalminud aastaraamatut "Naiskodukaitse tegevuse ülevaade 2021-2022".

FastLion CMS

Naiskodukaitse keskkogul valiti uusi

Naiskodukaitse keskkogul valiti uusi

Naiskodukaitse keskkogu 2023 Naiskodukaitse keskkogu avava traditsioonilise kõne Isamaale pidas Rapla ringkonna esinaine Kersti Ojamets Kersti rääkis inspireerivalt sellest, mis teeb Eesti sitkeks ja tugevaks - tuues välja meie ajaloo, meie riigi väiksuse ning meie inimeste, meie vabatahtlike olulisuse 25. märtsil toimus Märjamaal Naiskodukaitse keskkogu, millest võtsid osa lisaks keskjuhatusele ka kõigi 15 ringkonna esindajad. Vaadati tagasi organisatsiooni tegevusele eelmisel aastal ning valiti erinevatele kesktasandi ametikohtadele uusi liikmeid.

Naiskodukaitse keskkogul valiti uusi juhte kesktasandi ametikohtadele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse