Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse juhid pidasid aasta tähtsaimat koosolekut Naiskodukaitse juhid pidasid aasta Märtsi lõpus toimus Naiskodukaitse keskkogu, kus osalesid lisaks keskjuhatusele ka 15 ringkonna esindajad. Arutleti organisatsiooni seisukohalt olulisi teemasid ning valiti erinevatele kesktasandi ametikohtadele uusi liikmeid. Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi oksjonil 2500 euroga Järgmine → Eesti kohalike omavalitsuste juhid annavad veteranidele au Naiskodukaitse juhid pidasid aasta tähtsaimat koosolekut

Naiskodukaitse juhid pidasid aasta tähtsaimat koosolekut

19. aprillil 2021

Märtsi lõpus toimus Naiskodukaitse keskkogu, kus osalesid lisaks keskjuhatusele ka 15 ringkonna esindajad. Arutleti organisatsiooni seisukohalt olulisi teemasid ning valiti erinevatele kesktasandi ametikohtadele uusi liikmeid.

Naiskodukaitse juhid pidasid aasta tähtsaimat koosolekut

Traditsiooniliselt algab Naiskodukaitse keskkogu kõnega Isamaale, mille peab lähtuvalt keskkogu toimumispaigast kohaliku ringkonna esinaine. Sel korral liigutas meid pisarateni oma kõnega Naiskodukaitse keskjuhatuse liige Taive Saar. Kõne täisteksti saab lugeda siit.

 

Hetkeolukorra ja kehtivate piirangute tõttu toimus 69 osalejaga koosolek Teams koosolekutekeskkonnas.

  

Keskjuhatuse uueks liikmeks valiti Teele Raja Harju ringkonnast, teiseks ametiajaks valiti tagasi Taive Saar Järva ringkonnast.

 

Teele on Naiskodukaitse liige 2016. aastast. Teele on Saku jaoskonna taasasutaja, esimene esinaine ja praegune juhatuse liige. Ta on ohutushoiu instruktor ning tegutseb meditsiinivaldkonnas ja evakuatsioonirühmas. Teele juhtimisel on Saku jaoskond muutunud arvestatavaks partneriks kohalikul tasandil nii avalikus kui erasektoris.

 

Taivet tuntakse tema tõhususe ning inspireerimisoskuse tõttu, ta näeb organisatsioonist suurt pilti ning oskab alati sisukalt kaasa rääkida. Ta on kogenud nii jaoskonna, ringkonna kui ka keskjuhatuse liikmeks olemise rolli. Ta on tegutsenud teavituspealikuna, instruktorina ning väljaõppe planeerijana. Kaitseliidus on ta palgal olnud ka ajakirja Kaitse Kodu! Tegevtoimetajana, maleva referendina, ringkonna instruktorina ning Kaitseliidu kooli inimressursi õppesuuna kursuste ülemana.

 

Kõikide keskjuhatuse liikmetega saab lähemalt tutvuda siin.

 

Naiskodukaitse keskrevisjonikomisjoni uueks liikmeks valiti Piia Kuslap. Kaitseliidu keskkogu uuteks delegaatideks valiti Kristlin Kõrgesaar Harju ringkonnast ja Eva Nessler Tartu ringkonnast.

FastLion CMS

Naiskodukaitse juhid pidasid aasta

Naiskodukaitse juhid pidasid aasta

Traditsiooniliselt algab Naiskodukaitse keskkogu kõnega Isamaale , mille peab lähtuvalt keskkogu toimumispaigast kohaliku ringkonna esinaine Sel korral liigutas meid pisarateni oma kõnega Naiskodukaitse keskjuhatuse liige Taive Saar Märtsi lõpus toimus Naiskodukaitse keskkogu, kus osalesid lisaks keskjuhatusele ka 15 ringkonna esindajad. Arutleti organisatsiooni seisukohalt olulisi teemasid ning valiti erinevatele kesktasandi ametikohtadele uusi liikmeid.

Naiskodukaitse juhid pidasid aasta tähtsaimat koosolekut

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse