Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused missioonidel teenijatele Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad Reedel, 7. detsembril annavad naiskodukaitsjad üle 216 omakootud sõrmiku- ja sokipaari, ning 200 purki sõdurimoosi, mis on jõulukingituseks välismissioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele ja tsiviilekspertidele. Kodutütred omalt poolt annavad üle omavalmistatud jõulukaardid. ← Eelmine "Mari Raamoti lugu" viimane etendus Järgmine → Naiskodukaitse andis täna üle jõulukingitused raja taga riiki teenivatele kodanikele Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused missioonidel teenijatele

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused missioonidel teenijatele

6. dets. 2012

Reedel, 7. detsembril annavad naiskodukaitsjad üle 216 omakootud sõrmiku- ja sokipaari, ning 200 purki sõdurimoosi, mis on jõulukingituseks välismissioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele ja tsiviilekspertidele. Kodutütred omalt poolt annavad üle omavalmistatud jõulukaardid.

Naiskodukaitse kolmanda kudumisprojekti raames valmis sel aastal 216 paari kudumeid, millest 71 on kindad ja ülejäänud sokid. Kudujaid oli umbes 100 igast Eesti nurgast, enamus Naiskodukaitse vabatahtlikud liikmed.

 

Sõdurimoosi keetmise mõte tuli Naiskodukaitse Lääne ringkonna naistel, kes keetsid peamiselt „Liivi kuldreneti", "Melba" ja "Lambanina““ õunasortidest maitsvat keedist, mis pandi purki ja varustati samuti isetehtud siltidega.

 

Kodutütred üle Eesti joonistasid jõulukaarte.

 

„Heategemise soovist valminud kingitused on täis ürgset väge ning tuletavad missioonil olijatele meelde, et kaugel kodumaal mõeldakse nende peale,“ ütles Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

 

Kingituse saavad Afganistanis, Kosovos, Iisraelis, Inglismaal ja Gruusias missioonil teenivad Eesti kaitseväelased ja tsiviileksperdid. Kingitused antakse üle Kaitseväe Logistikakeskuse Tugikeskuse ja Välisministeeriumi esindajatele homme kell 11 Kaitseliidu peastaabis.

FastLion CMS

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad

Naiskodukaitse kolmanda kudumisprojekti raames valmis sel aastal 216 paari kudumeid, millest 71 on kindad ja ülejäänud sokid Kudujaid oli umbes 100 igast Eesti nurgast, enamus Naiskodukaitse vabatahtlikud liikmed Reedel, 7. detsembril annavad naiskodukaitsjad üle 216 omakootud sõrmiku- ja sokipaari, ning 200 purki sõdurimoosi, mis on jõulukingituseks välismissioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele ja tsiviilekspertidele. Kodutütred omalt poolt annavad üle omavalmistatud jõulukaardid.

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused missioonidel teenijatele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse