Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud juhid kohtusid Roostal Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud 10. -11. detsembril toimusid Läänemaal Kaitseliidu ülema üleskutsel taas vabatahtlike juhtide infopäevad. Lisaks Kaitseliidu malevkonna- ja üksikkompaniide pealikele olid seekord kohal ka Naiskodukaitse ringkondade esinaised või nende asendajad ning Kodutütarde ja Noorte Kotkaste peavanemad. Oluline osa arutelude kokkuvõtetest saab uueks sihiks! Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Naiskodukaitse taastas Leisi jaoskonna Järgmine → Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike suhetega tegelevad liikmed Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud juhid kohtusid Roostal

Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud juhid kohtusid Roostal

Anu Allekand 12. dets. 2016

10.-11. detsembril toimusid Läänemaal Kaitseliidu ülema üleskutsel taas vabatahtlike juhtide infopäevad. Lisaks Kaitseliidu malevkonna- ja üksikkompaniide pealikele olid seekord kohal ka Naiskodukaitse ringkondade esinaised või nende asendajad ning Kodutütarde ja Noorte Kotkaste peavanemad.

Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud juhid kohtusid Roostal
Harju ringkonna esinaine Helen Allas tutvustas Naiskodukaitse hetkeseisu ja edasisi arengusuundi. Foto: Heidi Tormet

Naiste ja noorteorganisatsioonide esindajate kaasamine oli uus lähenemisnurk. Päevad said täis arutelusid ja mitmeid paralleelselt juhitud grupitöid. Teemaderingis olid väljaõppe headus, Kaitseliit 100 ürituste plaanimine, ülevaade Naiskodukaitse, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste organisatsioonide hetkeseisust, sümboolika ja sport. Jutuks oli ka infohaldus ja küberturvalisus.

Infopäevadel kohtusid vabatahtlikud juhid, kes muidu toimetavad oma üksustes ja igapäevaselt selliseid omavahelisi kokkupuutepunkte ei oma. Kastist välja mõtlemist ja küsimusi jätkus lõpuni, suures osas ka vastuseid.

Oluline osa arutelude kokkuvõtetest saab uueks sihiks!

Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud juhid kohtusid Roostal

FastLion CMS

Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud

Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud

Harju ringkonna esinaine Helen Allas tutvustas Naiskodukaitse hetkeseisu ja edasisi arengusuundi Foto: Heidi Tormet Naiste ja noorteorganisatsioonide esindajate kaasamine oli uus lähenemisnurk 10.-11. detsembril toimusid Läänemaal Kaitseliidu ülema üleskutsel taas vabatahtlike juhtide infopäevad. Lisaks Kaitseliidu malevkonna- ja üksikkompaniide pealikele olid seekord kohal ka Naiskodukaitse ringkondade esinaised või nende asendajad ning Kodutütarde ja Noorte Kotkaste peavanemad.

Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud juhid kohtusid Roostal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse